Wpis z mikrobloga

@Itslilianka Zakładasz, że inna miałaby 93% a w rzeczywistości badania laboratoryjne z Australii mówią o 21%-64% (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25220170/). Czyli oni produkowali metę prawie 60% mocniejszą od tej która do tej pory była uważana za absolutną rynkową topkę a dwa razy mocniejszą od przeciętnej (i to zakladajac średnią z najmocniejszej i najsłabszej, co jest raczej przekłamaniem, bo najlepsza jest raczej ciężko dostępna). Czyli patrząc na te wyliczenia to leciutko mogli wołać 2x więcej.
ale wy nie rozumiecie, ze reszta wagowo musi sie z czegos skladac? I to nie jest cukier puder tylko np wlasnie metyloamina, ktora nie przereagowala. Metyloamina poza tym ze jest toksyczna to tez klepie i psuje faze z mety?
A tam moze byc masa potencjalnego innego syfu, ktory zwlaszcza przy waleniu iv ma kolosalne znaczenie.

@mannoroth: @Itslilianka @Ld93
@programista15cm no i w jaki sposób to co mówisz zaprzecza temu co ja mówię? xD Poza tym tylko oni robili z metyloaminy i to ich wyróżniało, reszta robiła z pseudoefedryny, która sama w sobie też jest stymulantem i też klepie
@programista15cm Gdzie było o tym info w serialu? Nie mówię, że nie masz racji, bo minelo już kilka lat od kiedy ostatnio oglądałem ale nie pamiętam żeby było jakieś info o tym, że inni też z tego gotują. Chyba, że mówisz o próbach naśladowania Walta w późniejszym czasie ale to ja to odebrałem w ten sposób, że właśnie próbują podrobić jego recepturę dlatego używają tych samych składników, a pokazanie, że Jesse gotuje
@Ld93: po pierwsze skad ludzie by brali efe? przeciez tak robia mrowki pokroju jessiego, ktore maja inne pchelki co lataja po aptkach i wynosza po kilka sztuk max. Tak mozesz produkowac jakies sladowe ilosci 10g-100g

Po drugie choby kartel tak robil, bo robil przemyslowo.

Po trzecie nasiaklem narracja tego serialu, a prawda jest taka, ze ostatnio sie dowiedzialem ze metyloamine latwo zrobic
ogolnie metyloaminy sie uzywa to metylacji, zeby bylo MET