Wpis z mikrobloga

@dizel81: Kiełbasa to jest coś czego najbardziej brakuje na wygnaniu, sam też zawożę ludziom w prezencie. Jakbym mógł mieć taki kawałek Polski z dala od domu to pierwsze co bym zrobił to bym chociaż jedną na spróbowanie kupił. Co to w ogóle jest za śmieszne uniwersum. Zacząłem obserwować bo mnie @LuckyStrike zainteresował biznesem w chinach, a tu się z tego patostreamy zrobiły. Nie mam czasu tego oglądać, ale dzięki
  • Odpowiedz
@KLAJPEDA_RESORT: ja tam nie wiem, raz czy dwa z nim pogadałem o cenach życia, nie czułem jakby mi sprzedawał farmazony jakieś, ale ja się nie wtrącam XD Anyway można w ogóle w tej Kambodży przyjechać z pieniędzmi i żyć jak człowiek czy tam jest tylko taki syf do wyboru? xD
  • Odpowiedz
@Nightshift_: Ja myślałem że Kiszonkowiec to był Gapa, nie rozróżniam już tych postaci xD Może tam do nich wpadnę na chwilę, tylko ciekawe czy można tam w okolicy gdzieś spać w europocentrycznych warunkach.
  • Odpowiedz
  • 7
W tym szocie chodzi też o to że on bierze do ręki kiełbasy od Pawcia, no a jak wiemy Pawcio mu czasem daje darmową wałówę więc po co ma kupować, poczeka jak dostanie za darmo.
  • Odpowiedz
@Adolf_HODLer: Kiszonkowiec to tez nick Gapy. I taka ciekawostka bo Gapa sam produkowal kiszonki, wedlinki, wyroby miesne ale obecnie ma alergie na wszelaka prace i woli jesc zupki chinskie i psie zarcie z puszki. A jak juz cos je to raczej z darow od Pawla ktory dostarcza swoje produkty do marketow i ma swoje dwa sklepy.
  • Odpowiedz