Wpis z mikrobloga

Jako że ceny nieruchomości dzięki kamienicznikom, banksterce i spekulantom przy pełnym przyzwoleniu oraz wsparciu kochanego państwa polskiego osiągnęły poziom absurdu, naszła mnie myśl by zamieszkać na #rod ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I teraz kluczowe pytanie: jak sobie radzić z brakiem bieżącej wody w sezonie jesienno - zimowym? Zbierać deszczówkę?

Ktoś może podzielić doświadczeniem w życiu na działce?

#ogrodkidzialkowe #dzialka #rodos #mieszkajzwykopem #mieszkanie #przegryw
  • 11
  • 0
@DFWAFDS: u mnie w dużym mieście taki ROD to od ok. 70 - 90k wzwyż. To kwotą, która jest w zasięgu kredytu konsumenckiego dla singla. Do tego skombinować jakiś domek i potem ciułać latami na jego dostosowanie do potrzeb. Najgorszy problem jest z tą wodą.
@truchuo: chodziło mi bardziej o warunki niż samo fizyczne miejsce, bo taka altana to taki kamper :D chyba że była by normalna murowana i ocieplona jak chałupa to co innego :D w takiej można mieszkać cały tok ogrzewając się np. piecem na pellet czy coś podobnego
via Android
  • 0
@ciasteczkowy_otwur raczej bym szedł w kierunku czegoś bardziej jak dom z ogrzewaniem na piec. Prąd na działkach ROD jest, ale z wodą wszędzie kłopot zimą. Bez wody ciężko żyć... Nie muszę chyba tłumaczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)