Wpis z mikrobloga

Cześć, ludzie z #leagueoflegends!

Cześć, chcialabym kupić mojej przyjaciółce, maniaczce LOL-a do głównego prezentu urodzinowego prezent w lolu czyli żeby mogła sobie w grze kupić coś fajnego.

Nie znam się kompletnie na lolu - widziałam karty prepaid, ale nie wiem jakiej wysokości doładowanie kupić żeby miała trochę radości? Czy jest jakiś lepszy pomysł niż karta prepaid, na przykład bezpośrednie przekazania takiego doładowania w grze? Znajdę kogoś kto mógłby to zrobić albo sama założę postać jeśli trzeba :)

Czy musze znać postać jaką gra? Bo widzę, że jest ich dość sporo :D

Dziękuję z góry za pomoc i przepraszam za noobskie pytania, ona spędza tam połowę swojego życia, ucieszy się, ja pewno na nowy hełm /skiny /różdżkę nie wiem co tam się kupuje

#gry #gryonline
  • 6
@Czerwony_Krokodyl:
opcja 1 to zeby podarować jej coś ingame musisz mieć ją 24 godziny w znajomych i masz do wyboru dwie sensowne opcje. Jak się nie znasz zbytnio to musisz dokładnie wypytać jaką postać lubi i sama jej wybrać skina albo zapytać jakiego dokładnie chce + liczyć się z wydatkiem 75 złotych albo opcja losowego skina no ale to jedynie jeśli lubi z losem grać w pokera bo badziewie lubi dać