Wpis z mikrobloga

Jestem strasznym pedantem/purystą jeśli chodzi o funkcjonalność i wygląd UI. Na Xboxie miałem pięknie zakładki z pogrupowanymi grami na dashbordzie + kilka innych zakładek do grup i konkretnych gier. Wszystko było cacy, wchodzę dziś po dwóch tygodniach przerwy i widzę nowe UI, totalny rozpier*ol i bałagan jak 150.

Pytanie: jak to kur*a uporządkować? Wcześniej była prosta opcja dostosowywania interfejsu. Wrzucałeś co chciałeś i w tej opcji porządkowałeś kolejność elementów. Teraz tego nie widzę, na dodatek nie mogę wrzucić więcej niż dwóch grup gier, bo jak mam więcej niż dwie to trzecią wypiernicza całkowicie z dasha. O co tu chodzi? Pobugowane to wszystko w piz du... Ktoś to w ogóle #!$%@? testował? I po co pierdyliard zbędnych elementów jak chociażby "Najczęściej rozgrywane gry", "Oglądanie i słuchanie", czy "Gry dostępne wkrótce"? Co tu się #!$%@? stało, wywlekli połowę elementów ze sklepu i wrzucili je na ekran główny bez możliwości usunięcia tego ścierwa?

Ludzie litości, to jest jakiś nieśmieszny żart. Strasznie #!$%@?ą mnie takie durne IDIOTYCZNE rozwiązania. Da się to ogarnąć, czy teraz trzeba miesiąc czekać na fixa do tego burdelu?

Sorry za uniesienie, ale ta nowa wersja dasha to jak wykop 2.0. Spodziewałem się ulepszeń, a dostałem śmietnik.

#xboxseriesx #xbox #xboxone
  • 5
@Yeboy : Z jednej strony sam ekran główny wygląda dużo schludniej przez to, że tło czy tapeta nie są już tak zasłonięte. Do tego szybszy dostęp do biblioteki i większa ilość gier 'ostatnio' granych na ekranie głównym.

Ale bardzo szkoda pozbycia się możliwości grupowania różnych rzeczy czy swobodnego przenoszenia kafelków bo było to super wygodne i każdy mógł zrobić to pod siebie jeśli tylko miał ochotę.

Teraz dashboard stał się po prostu