Wpis z mikrobloga

@damienbudzik sam jestes takim samym degeneratem jak ten ksiadz.
Jak nie bylo dzieci na plazy w sezonie urlopowym?
No i kurde dzieci nie dzieci musial walic na publiku przy innych? Serio?

Tak, to jest idealny przyklad cnut wszelakich dla Konfiarzy i PiSowców.
Złodziejstwo, zdrady małżonków, pedofilia i rusofilia.
4 cnoty KonfoPiSu
  • Odpowiedz
  • 6
hahaha serio twoim zdaniem publiczne walenie konia to jest coś normalnego xD jesteś #!$%@? dewiantem i tyle


@RudyZibi: Nigdzie nie napisałem, że jest to coś normalnego.
Uważam, że ksiądz słusznie został ukarany za czyn nieobyczajny. Na tym nagonka powinna się skończyć. Lincz i doprowadzenie do samobójstwa na pewno nie jest adekwatną karą do masturbacji w miejscu publicznym.
  • Odpowiedz
  • 1
napisałeś, ze twoim zdaniem do DRUGA osoba kiedykolwiek się publicznie masturbowała. Wiec normalizujesz tego typu degrengoladę


@RudyZibi: może z tym "co druga" trochę przesadziłem. Poza tym nie napisałem, że "publicznie" tylko "na łonie natury", a to różnica.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: I po tym incydencie i słusznej karze oczywiście powinien wrócić jak gdyby nigdy nic do pracy opiekuna/katechety. I najlepiej, żeby nikt więcej o tym incydencie nie wiedział oprócz samego zainteresowanego i policji?
  • Odpowiedz
  • 0
I po tym incydencie i słusznej karze oczywiście powinien wrócić jak gdyby nigdy nic do pracy opiekuna/katechety. I najlepiej, żeby nikt więcej o tym incydencie nie wiedział oprócz samego zainteresowanego i policji?


@bartekppp: szczerze mówiąc - nie wiem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Kryspin013 czyli nigdy, nie bój żaby, swój swego kryć będzie, pis to podejrzewam, że nie umiałby "rozliczyć" swoich Polit przeciwnikōw nawet, gdybyśmy mieli junte wojskową i stan wojenny oraz całe wojsko na skinienie karła z kotem.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Tak jak i wielu innym, co później okazuje się kłamstwem. Komenda, granatnik, wypadek nastolatek zaciągniętych do radiowozu, kilka zabójstw na komisariacie.. wierzycie w to co wygodne. Jeżeli jesteś katolikiem, to mam nadzieję, że Jezus cię dokładnie osądzi i trafisz do piekła. Tfu.
  • Odpowiedz
  • 4
@Pleb12 no tak bo walenie konia w biały dzień na plaży w sezonie jest normalne xD policja nie widziała dzieci bo rodzice je już dawno zabrali z dala od walącego sobie gruchę typa xD
  • Odpowiedz
według jednego z guru neuropy tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jestem_tunowy: a co to zmienia? Czemu pchasz tu relatywizm i taką prymitywną, sowiecką manipulację zwaną whataboutism? Gunwo mnie obchodzi co jakiś Koroluk myśli o tym i w jakie plemienne wojenki się bawicie. Gość się masturbował publicznie, a do tego to gość, który dla wielu powinien być wzorem moralności i o zgrozo czystości. Smutne, że strzelił samobója
  • Odpowiedz