Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że radna PO dostanie wyrok za doprowadzenie do samobójstwa poprzez powielanie fake newsów na temat rzekomej pedofilii księdza.


@damienbudzik: pewnie dostanie zaraz po oskarku z pisu i tych redaktorzyn z dorzeczy
  • Odpowiedz
@damienbudzik a skąd wiesz, że ten screen co wkleiłeś to nie jest fake news broniących potencjalnego sprawcę? xD zobacz jak mało się różnicie po prostu ten sam mental tylko przeciwne bieguny, dlatego już dawno temu ludzie wymyślili sądy a nie samosądy, może teraz Ty wrzucasz fejka i krzywdzisz ofiarę robiąc na matkę nagonkę?
  • Odpowiedz
  • 38
@damienbudziktej policja też kłamie i manipuluje patrz afera z granatnikiem, kilka źródeł dopiero lepiej uwiarygadnia sytuację, a i tak nie masz gwarancji patrz sprawa Komedy, niestety takie życie
  • Odpowiedz
  • 6
męczennik PiS- zboczeniec.


Jeśli pojedyncza masturbacja na łonie natury czyni z kogoś zboczeńcem to chyba co drugi człowiek na tej ziemi nim jest. Nie żebym to popierał, ale ile osób uprawia seks albo masturbuje w miejscach publicznych, na plażach, na woodstocku, w przymierzalniach.
Nie wiedziałem, że w Neuropie są same świętoszki.

Róbcie tak dalej to PO będzie miało 40%


@dqdq1: przypomnę się po wyborach :)
  • Odpowiedz
  • 6
masturbacja na publicznej plaży w sezonie urlopowym


@dqdq1: jeśli cię to szokuje to mało w życiu przeżyłeś.

w miejscu przebywania nieletnich.


Policja zdementowała informacje, że w pobliżu przebywały osoby nieletnie.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: tak, na plaży w swinoujsciu w sezonie urlopowym nie było dzieci.

Szokuje mnie to ze znaleźliście sobie nowego męczennika którego jeszcze podniecało to ze ktoś go może złapać.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: #!$%@? skończcie te głupoty. To był KSIĄDZ/KATECHETA MASTURBUJĄCY się w MIEJSCU PUBLICZNYM! Takie rzeczy robią żule i bezdomni... Po tym incydencie i tak byłby wykluczony z życia publicznego ale nie wytrzymał presji i strzelił samobója.

Gdyby wrócił do "pracy" w szkole to myślę, że rodzice i tak by na taczkach wywieźli, znalazł by pewnie ukojenie na jakiejś starej wiosce gdzie byłby czczony przez geriatrię.

A co do masturbacji do "fal
  • Odpowiedz