Wpis z mikrobloga

najgorzej że już sie aktywowały pisowskie trolle twierdzące że obie rzeczy były tak samo złe. Otóż nie, jedno dotyczy ujawnienia danych ofiary a drugie ujawnienia danych zboczeńca
  • Odpowiedz
@Krs90: @gardzenarodowcami ktoś naprawdę robi z niego męczennika czy to tylko wasze fiolki?xD

Ludzie zwracają na fakt że posłanka PO jest takim samym dzbanem jak nie większym jak ten oskarek z pisu dlatego ze zrobiła praktycznie to samo co on. Również pragnę przypomnieć że najbardziej darli mordy ci użytkownicy którzy teraz sprawę bagatelizują i ja wyśmiewają xD hipokryzja? Nie to tylko neuropa i ich styl bycia ( ͡°
  • Odpowiedz
@bik666: nie znam szczegółów ale z tego co się orientuję oskarek podał informacje po których namierzenie ofiary pedofila nie było trudne (nazwisko poslanki ktora byla jego matka), jeszcze nie wiem co zrobiła posłanka ale jeżeli zrobiła podobna rzecz lub podała dane personalne to na moje zrobiła podobna rzecz jeżeli nie taka sama bądź gorsza. No i nie zapominajmy że posłanka powinna posiadać trochę więcej odpowiedzialności od bananowego oskarka który został
  • Odpowiedz
posłanka PO


@JohnRamboo: ale to nie posłanka PO to ujawniła, ona to tylko podała dalej xD znowu wciskanie kitu tak jak to, że dane dziecka podały nie pisowskie media, tylko poseł PO w TVP Info, nieważne że 6 godzin później xD
  • Odpowiedz
@Krs90: RODO jak widać jest tylko dla przeciętnych ludzi, w normalnym państwie oba przypadki nie powinny mieć miejsca. Czy jednak jest gorsze od drugiego? Zapewne
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: Dzisiaj nadgodzinki? w niedziele? Ja wiem że pecunia non olet mi by sie nie chciało na wolnym bronić jakiegoś zwyrola co strzelił samobója bo wiedział że ma #!$%@? jak w ruskim czołgu, kiedy policja zacznie drążyć to znajdzie coś więcej.
  • Odpowiedz
@xionze: co ty #!$%@?? Po pierwsze to nie mierz wszystkich swoją miarą bo to że łapiesz 60kopiejek za wpis to nie znaczy że każdy tak zarabia na życie a po drugie w którym momencie bronie księdza? Pigulky wjechały za mocno czy coś Ci się odkleja?
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: Mylisz posłanke z radną bo w końcu co za różnica. Ta baba z po i ta baba z po.
I jeszcze nawet sam sie przypucowałeś że nie znasz tematu i do tego sapiesz do każdego.
Miłej niedzieli, #!$%@? sie.
  • Odpowiedz
@xionze: haha zblazniles się a teraz #!$%@?? W sumie to nawet dobrze bo nie będę marnował czasu żeby zgasić się ponownie.

Mylisz posłanke z radną bo w końcu co za różnica

I jeszcze nawet sam sie przypucowałeś że nie znasz tematu


Pomyliłem bo nie znałem tematu
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: no to nie zrobiła prawie tego samego, tylko coś zupełnie innego.

No nie, nie wiedziałam o jakiej ofiarze pedofili mówisz, teraz już wiem że robisz fikołki.

Porównujesz udostępnienie danych księdza, który dostał mandat za masturbowanie się na plaży pełnej ludzi, w tym dzieci, co zostało potwierdzone przez policję, do złamania prawa i nielegalnego pozyskania historii leczenia obywatela przez Ministra zdrowia Niedzielskiego? Serio... ()
  • Odpowiedz