Wpis z mikrobloga

@Gieremek Nie wiem co Konfederacja ma tu w ogóle do rzeczy, nienawidzę tej partii, ale przecież na tym screenie co wysłałeś jest link do programu rozpisanego na 116 stron, więc nie rozumiem co to miało na celu, samozaoranie? xD Prawda jest taka, że oni jako jedyna partia opublikowali program i są jako tako przygotowani do wyborów, więc opozycja powinna się w końcu ogarnąć i rozpocząć jakieś produktywne działania zamiast pół roku kłócić
@Nighthuntero: znając konfe to pewnie się wstrzymała od głosu bo nie ma swojego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio to wiem, ale nie jestem w stanie poświęcić wolności (chodzi mi o wolność, a nie o nazwę wolność i niepodległość #pdk), żeby sobie płacić mniejsze podatki
Płacenie parę stów więcej przeboleje, katolibanu, zacofania i znajdowania wrogów wszędzie niestety nie, ale rozumiem że niektórzy za
@Nighthuntero: Kołodziejczaj to pajac. Pamiętam jak pare lat temu szalał w biedronce, która nalezy do portugalskiej firmy i srał sie do nich robiąc burdel w sklepie o to, że nie sprzedaje polskich towarów. Kolejny odklejeniec zaraz obok brauna, który wynosi choinki z sejmu albo niszczy sorzęt audi za które gówno dał