Wpis z mikrobloga

Tak sobie pomyślałem, analogicznie do sytuacji z Ukraińcami w Polsce - Czemu Brytyjczycy mieliby udawać, że nie występują problemy z Polakami w UK? Niczego nie udają, bo znają swoją wartość.

W Wielkiej Brytanii występuje całkiem spory odsetek Polaków, który się nie asymiluje, nie zna języka angielskiego, żyje z zasiłków i jest zwyczajnie konfliktowy. Media nie udają, tylko informują jak jest.

W Polsce natomiast wszelkie niekorzystne dla Ukraińców opinie są tłamszone. W przekazie medialnym dominuje skrajnie jednostronny obraz Ukrainy i zwyczajnie nieprawdziwy. Ludzie się szczypią w język, aby przypadkiem coś niestosownego nie powiedzieć. Myślę że wynika to kompleksów i jakiejś chorej manii przypodobania się innym. Ale to droga do nikąd i zwyczajnie nam szkodzi.
#ukraina
  • 6
@kiera1: ale o czym ty mówisz cLowieku xD wejdź tylko na jakiś Onet i wp ja mam wrażenie, że jest totalnie na odwrót PIJANY UKRAINIEC WJECHAL W COS UKRAINIEC COS TSM ZROVIL i tak cały czas co chwilę tylko widzę #!$%@?, że codziennie polacy robią to samo ale cokolwiek #!$%@? z innej narodowości jest piętnowane i nagłaśniane