Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przyjaźń damsko-męska.

Jakie warunki muszą zaistnieć żeby wolna kobieta i wolny mężczyzna, którzy dobrze się czują w swoim towarzystwie, nie byli na siebie napaleni?

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
Jakie warunki muszą zaistnieć żeby wolna kobieta i wolny mężczyzna, którzy dobrze się czują w swoim towarzystwie


@mirko_anonim: Żadne, czemu mieliby się źle czuć?

nie byli na siebie napaleni?


No pomogłoby, gdyby byli dla siebie wzajemnie nieatrakcyjni, albo są nie wiem, rodzeństwem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakie warunki muszą zaistnieć żeby wolna kobieta i wolny mężczyzna, którzy dobrze się czują w swoim towarzystwie, nie byli na siebie napaleni?


@mirko_anonim: Muszą obydwoje posiadać partnerów i być '' wykastrowani seksualnie '' ja to nazywam zjawiskiem, kiedy obydwoje osoby są zaspokojone do takiego stopnia, że nie szukają satysfakcji u innych źródeł, ponieważ mają obawe przed stratą obecnej relacji, a tak poza tym są na tyle zaspokojeni, że ich potrzeba jest
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: na mnie kiedyś wolna dziewczyna była napalona, była fajna, ale nic do niej nie czuła i ją sfriendzonowałem. Do tej pory się przyjaźnimy, ale cały czas daje znaki, że by mnie chciała i to będąc po ślubie xD
  • Odpowiedz