Wpis z mikrobloga

@dullboy: Bo jego chociaż widziałem w grze jak coś grał xD

Nie no na Mounta nie narzekam, bo wierzę że się przebudzi, Hojlundowi mega kibicuje bo to fajny chłop i kibic United więc już go życie doświadczyło, tylko młody chłopak to nie jest to czego potrzebujemy w momencie gdy najlepszym napastnikiem jest Martial

Tylko ten Onana to dla mnie pomyłka i #!$%@? nie upgrade ¯\(ツ)/¯
@erni13: Onana, który jest wybitny w grze nogami, wychodzi do dośrodkowań, nie podejmuje każdej decyzji wieki to jest pomyłka i #!$%@? nie upgrade? Bo co, bo De Gea lepiej broni? No już niestety nie, statystyki to potwierdzają. 1vs1 lepiej broni, tego mu nikt nie odmówi, jakieś wonder-obrony też mu się jeszcze zdarzały. Ale tak to nie, to nie jest już De Gea sprzed kilku lat. Dlaczego niekt się nie zabija o
@dullboy: Kto z nas będzie miał rację dowiemy się najwcześniej w połowie sezonu, wtedy będzie można stawiać pierwsze wnioski a narazie to bardziej przeczucia.

Ja obserwując do tej pory Onane uważam, że nic mamy z jego cudownego rozegrania od tyłu i tyle.
Wybitnym bramkarzem nie jest. Wyróżnia się podaniami i ekstrawaganckimi zagraniami.

Inter ściągnął go za free a my po jednym okej sezonie wydajemy na niego 60mln i chyba z tego
@erni13 nie będę snuł teorii bo nie jestem działaczem klubu dzbanie. Może dlatego ze liczył ze DdG się ogarnie, może dlatego ze DdG pobierał 320 tys i nie wypadało go uczynić drugim bramkarzem, zadzwoń do łysego to ci powie
Ja obserwując do tej pory Onane uważam, że nic mamy z jego cudownego rozegrania od tyłu i tyle.

Wybitnym bramkarzem nie jest. Wyróżnia się podaniami i ekstrawaganckimi zagraniami.


@erni13: no nie mamy, bo gra z cymbałami. Przeciwko wolves środek nie istniał. Nie miał komu podać. Smutno się na to patrzyło. Ekstrawaganckimi zagraniami, znaczy że tymi kiwkami? Zdziwi mnie jak chociaż raz to zrobi w united

chyba z tego właśnie powodu ciągle
@dullboy: Czyli idąc twoim tokiem rozumowania, teraz Mount, Casemiro i Bruno to cymbały które psują pomysł ETH na rozgrywanie? To może trzeba było najpierw pomyśleć o wymianie cymbałów a potem dokupić bramkarza który pomaga rozgrywać skoro teraz nie może rozgrywac? XD

Co do karnego to sami sędziowie powiedzieli że popełnili błąd i bodajże zostali też za to zawieszeni na tą kolejkę. Jak zobaczyłem co on #!$%@? to nawet nie pomyślałem że