Wpis z mikrobloga

Co to #!$%@? ma być? Ktoś sobie chyba żarty robi z tą grą. Fajnie, że seria wraca do życia, ale mogliby zrobić to tak, żeby była ona wierna temu jak te gry wyglądały.
O ile początek trailera - scena w Mog - jest świetna i przypomina #!$%@? za gówniaka w Delta Force: Black Hawk Down, tak reszta wygląda jak upośledzony klon Battlefielda. Gry z tej serii stawiały na "realistyczne" przedstawienie świata, nie było żadnych łuków, Delta nie jeździła czołgami itd. To były powolne shootery o wysokim poziomie trudności. Nawet wróciłem jakiś czas temu do DF:BHD i ta gra jest cały czas bardzo dobra, a przy okazji trudna. To jest ten typ FPSa w którym ginie się od 1-2 strzałów, bez ciągłej akcji i wybuchów w każdej sekundzie.
Jak reboot serii ma tak wyglądać, to niech lepiej go nie będzie wcale (°°

#gry #pcmasterrace #deltaforce
KaiserBrotchen - Co to #!$%@? ma być? Ktoś sobie chyba żarty robi z tą grą. Fajnie, ż...
  • 6
  • Odpowiedz
ciekawe jakie multi będzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@programista3k: mam nadzieję, że całe to kolorowe gówno z drugiej części trailera wypchną do multi, a single będzie wyglądał tak jak początek. Niech mi dadzą taką grę z wyglądem tego co było na trailerze.
KaiserBrotchen - >ciekawe jakie multi będzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@progra...
  • Odpowiedz
@KaiserBrotchen: NovaLogic poszło w kierunku CoDowsko-battlefieldowym i pewnie będzie nacisk głównie na rozgrywkę multi. Singleplayer, o ile w ogóle zostanie zaimplementowany, to będzie kilka misji od niechcenia. BHD to była bardzo fajna strzelanka i dosyć długa, chociaż skrajnie liniowa i AI nie istniało, to poziom trudności jakoś to maskował.

Co ja bym dał, żeby stworzono w końcu grę na wzór ArmA, ale na lepszym silniku i z sensownym AI, gdzie każda
K.....o - @KaiserBrotchen: NovaLogic poszło w kierunku CoDowsko-battlefieldowym i pew...
  • Odpowiedz