Wpis z mikrobloga

Szkoda, że PiS zrezygnował z tej komisji do badania wpływów rosyjskich. Byłem ciekaw jakie przedstawienie miało być tu kręcone.

Może to miała być forma ostatniej deski ratunku gdy opozycja zacznie mocno zyskiwać? Ratunku z którego nie trzeba było korzystać ponieważ opozycja sama lubi się zaorać i ośmieszyć.

Wybieg z referendum też jest ciekawy. Na nowo nakreśla wyraźną linię dobrzy my i źli oni. Co by nie mówić o PiSie to znają się na propagandzie, dyktują kierunek w tym cyrku i wiele wskazuje na to, że uda się im utrzymać koryto. ¯\(ツ)/¯

#polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpo #neuropa #4konserwy #referendum #propaganda
  • 11
@OlFunkyBastard: Tak? I co zgodziłbyś się zasiadać w takiej komisji? Ale dobrze się zastanów zanim odpiszesz. Pamiętaj, że posłem nie jesteś i to zaważy na całym Twoim życiu.
I co zgodziłbyś się zasiadać w takiej komisji?


@Sin-: ja nie bo posiadam coś takiego jak moralność.

Ale dobrze się zastanów zanim odpiszesz.


@Sin-: nie pajacuj.

Pamiętaj, że posłem nie jesteś i to zaważy na całym Twoim życiu.


@Sin-: to tylko kwestia ceny i tego co ludzie dostają w zamian pod stołem.
@OlFunkyBastard: PiS oficjalnie nie zrezygnował z tego, ale PO sie zesrało i Bruksela, że PiS ma czelność sprawdzać takie rzeczy, ewudetnie platfusy mają brudne sumienie. Normalni ludzie w taki sposób by nie darli japy tylko dali sie skontrolować, bo jakby mieli czyste sumienie to nie mieliby sie czego obawiać