Wpis z mikrobloga

@Pabick:

Buahaha

Przecież to są rzeczy z palca wyssane xD Wy obrażacie losowe różowe, które mogą mieć normalnie partnera z Polski, że mają zakaz komentowania waszych postów o "p0lkach lecących na mokebe" i mają "spiertalać do mokebe" bo śmiała nie zgadzać się z tym, że wszystkie lecą na czarnych. Potraficie do losowych różowych pisać złośliwie "nie wstyd wam różowe że macie za granicą opinię łatwych coorw?". Serio? To jest obrażanie kobiet.
@AlienFromWenus: Widzisz, ja incelem nie jestem, więc mnie nie rusza to co piszesz na temat mężczyzn. Prawda taka, że nikt nie miałby nic do kobiet które gustują w mokebe czy arabach, jednak problem taki, że jak zapytasz takiej dlaczego jej chłopak jest czarny, to zamiast odpowiedzieć że tacy są w jej guście, to zwyczajnie napluje jadem na Polaków jacy to są Januszowi, brzydcy, niezadbani itp.
Większość wywiadów na ulicy z kobietami
Ale ja tego nie robię i jeśli ktoś mnie obraża "za puszczalstwo" którego nie ma to jest to debilizm


@AlienFromWenus: Dlatego uogólnianie jest złe, trzeba umieć dobierać słowa, skoro ktoś pisze że wszystkie kobiety są takie i siakie to fakt, masz prawo się czuć urażona, ale jeżeli ktoś napisze że większość to już wiesz że akurat Ciebie to nie dotyczy, a jedynie pozostałe kobiety.
A co napiszesz w różowych które obrażają facetów? często bez powodów


@gdzie_mi_tu: Tak się kończy, jak się nie zwraca uwagi na to, że ktoś obraża. Mężczyźni z natury są bardziej obojętni na wyszydzanie i wyśmiewanie, dlatego zawsze się machało ręką na to, gdy kobiety się z nich wyśmiewały. One się do tego przyzwyczaiły i teraz taki jest rezultat, że przecież jak kobieta powie że facet jest taki i taki to on