Wpis z mikrobloga

@gdzie_mi_tu: jeśli obrażają ich bo same sobie wybrały np damskich bokserów a potem lecą na Włochów czy Hiszpanów twierdząc że są dżentelmenami to są współwinne całej sytuacji i równie głupie co faceci obrażający Polki.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Dokładnie inaczej bym tego nie ujął. To kobieta decyduje czy z danym "brudasem- patusem" chce się spotykać, a po jakimś czasie krzyczy że faceci to brudasy i takie tam. Wielokrotnie pisałem o tym owym krzykaczką to mnie wyzywały.
  • Odpowiedz
@lexico: jak miałem kiedyś z nią spięcie to pierwsze co zrobiła to zwyzywała mnie od inceli, wiec pewnie tak xD Później ogarniałem ze typiara to troll albo wyjątkowo ciężki przypadek.
  • Odpowiedz
@Pabick: No właśnie problem w tym, że prawie nikt nie pisze, że chodzi o część/większość, na ogół jest wrzucanie wszystkich kobiet do jednego wora. Najlepsze jest to, że oprócz kilku różowych nikt się nie oburza, za to kiedy któraś z nich napisze coś podobnego o mężczyznach, to nagle jest pełno komentarzy, że co to za głupoty i nie wszyscy tacy są xD
  • Odpowiedz