Wpis z mikrobloga

Wychodzę na miasto zobaczyć se co tam grane jest na mieście i patrzę że większość co wychodzi tej porze to małolaty, a teraz jestem w ulubionej dyskotece, bo rozumiem że dzieciaków do takich lokali nie wpuszczają bo tak to byłaby afera że małolaty są wpuszczane do lokalu gdzie jest pite i gdzie jest ten tego. A Mam swoje lata (mam 30 lat) więc wolę dziewczyny raczej po 20 r.ż. a na mieście nikogo nie widzę w swoim wieku tylko jakiś gówniarzy których starym nie chce się pilnować i weź tu z kim zatańcz ehh its over dla chłopa po 30tce
#piatekpiateczekpiatunio #dyskoteki #alkoholzawszespoko #imprezujzwykopem #malolaty #bekazpodludzi #przegryw #przegrywpo30tce #smiechuwarte
NevermindStudios - Wychodzę na miasto zobaczyć se co tam grane jest na mieście i patr...

źródło: anime-hd-wallpaper-1-heaven-wallpaper

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: Znam to uczucie i boli i wqrvia. Jak miałem naście lat to nawet nie mogłem grać ile chcę na kompie, a teraz młodzież sobie na kluby chodzi (°° Zazdroszczę pokoleniu Z tej swobody. Kiedyś tylko jakiś sebix nie pilnowany przez nikogo czy bananek z bogatego domu, gdzie starzy w delegacji mogli sobie powzolić na takie życie
  • Odpowiedz