Wpis z mikrobloga

Raport na dziś. Wstałem z dobrym humorem, ale popsuł się on z czasem. Bez konkretnego powodu zrobiłem się nerwowy i nawet mnie trochę nosiło, ale nic nie odjeb@łem więc chyba git. Nie zrobiłem wszystkiego co chciałem, ale udało się posprzątać pokój (a w zasadzie kawalierkę) tak jak pan Peterson przykazał. Pouczyłem się mniej niż bym chciał, na przykład w ogóle nie uczyłem się dziś z zeszytem, ale udało mi się mimo wszystko chociaż zachować pierwszą pozycję na apkach. Z aktywności fizycznych to się rano porozciągałem i niedawno byłem na krótkim spacerze. Rano też chwilę pomedytowałem, ale zapomniałem poczytać "Rozmyślania". Teraz odpoczywam sobie. Chyba pogram w kąkuter. Dodam, że nie nabyłem na spacerze żadnych substancji psychoaktywnych, ale pozwoliłem sobie na Sprite zero i cziperki. #frenpill
Pobierz Mlody_jeczmien - Raport na dziś. Wstałem z dobrym humorem, ale popsuł się on z czasem...
źródło: POLSKAGÓRĄ!!!
  • 7
@Mlody_jeczmien: nie mam energii na nic i też jestem rozdrażniony. Nie wiem czy to przez ten nagły wzrost temperatury czy co ale od kilku dni nie mam energii w ogóle żeby wykonać jakąkolwiek pracę fizyczną albo co gorsza umysłową. Mam mnóstwo zaległych spraw i obowiązków od prozaicznych typu pranie, zakupy, sprzątanie po mniej prozaiczne ale wszystko przychodzi mi z wielkim trudem i najchętniej cały czas bym leżał. W dodatku zacząłem też