Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Lubicie pluć dziewczynie w twarz podczas seksu? Moja to lubi i się zastanawiam, czy to powszechne, czy raczej ma nietypowy fetysz xD

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: heracinsky
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Plucie podczas seksu w twarz

  • fajne 34.3% (107)
  • nie fajne fuu 65.7% (205)

Oddanych głosów: 312

  • 15
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Baby to lubia, jak spluniesz jej i klapsa na pysk dasz. Badanie migdałków do tego i juz sie od Ciebie nie odklei chyba ze jestes tak mocno #!$%@? jak ja i potrafisz wszystko #!$%@? :D
  • Odpowiedz
Akurat plucie w twarz to chyba jedno z łagodniejszych form.
Pozorowanie gwałtu, przemoc, wiązanie, kneblowanie itd. Plucie przy tym to jak umycie rąk przed jedzeniem posiłku.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja jestem przekonana że to fetysz wykopków inceli, którzy często używają stwierdzenia, że p0lka pozwala chadom ciągnąć się za włosy i pluć w twarz podczas seksu a dobrym mirkom daje raz w miesiącu po wypłacie przy zgaszonym świetle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja jestem przekonana że to fetysz wykopków inceli, którzy często używają stwierdzenia, że p0lka pozwala chadom ciągnąć się za włosy i pluć w twarz podczas seksu a dobrym mirkom daje raz w miesiącu po wypłacie przy zgaszonym świetle ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus:
amen
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mimo, ze mam mocno przesuniete potrzeby wzgledem normalnych ludzi, to plucie nie jest dla mnie, ale co kto lubi.
WIedz ze zgodzi sie ona na duzo innuch rzeczy, jesli lubi byc pluta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Troszkę się zainteresuj może tematem jej wierności, bo pewnie nie jedna taka, ale był ostatnio znajomy na ,, wojażach " i odprawiał rogi partnerowi dziewczyny. W czasie seksu, zaczęła się domagać żeby ją opluć. Na tyle mocno, że zepsuła atmosferę i poprostu sobie wyszedł. Może to przypadek, a może to akurat ta sama osoba, bo świat jest mniejszy niż się wydaje.

  • Odpowiedz