Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nawiązując do tego wpisu https://wykop.pl/wpis/72430197/obserwuj-mirkoanonim-wyznanie-to-nie-bait-kazdy-z- który wywołał spore emocje wśród wykopków. Pewnie na 90% bajt ale mi przypomniała pewną poj.ebaną akcję sprzed kilku lat. Trochę wypiliśmy i kumpel zaczął odwalać jakieś dziwne akcje do lasek. Cringowe w uj bo go totalnie zlewały. Ja chcąc mu zaimponować wtedy zaproponowałem że mu pokaże jaki jestem kozak podrywu i do 13:00 (a było wtedy coś koło 10) przyniosę mu 3 pary damskich majtek xd Oczywiście wiedziałem że żadna się nie zgodzi a w sklepie nie uda mi się kupić bo kolega łaził za mną pilnować. A że miałem po wypłacie trochę kasy do przewalenia to wpadłem na podobny pomysł co op z tamtego wątku. Zapłacę im xd Mniej więcej wyglądało to tak że lokalizowałem laskę która była w spódniczce albo sukience (a że było prawie 30 stopni to nie było trudne) podbijałem i od razu nakreślałem sprawę że mam zakład i muszę jak najszybciej zdobyć majty bo przegram dużo kasy. Kumpel nie podchodził blisko więc niczego nie słyszał a kasę miałem naszykowaną luzem w kieszeni. Jak już zatrzymałem laskę w miarę ustronnym miejscu to najpierw proponowałem stówkę, jak się nie zgodziła to podbijałem wyżej. Najtrudniej było znaleźć pierwszą. Musiałem wybulić 5 stów i w dodatku laska nie była jakaś ładna ale nie o to chodziło. Z dwoma następnymi poszło szybko bo miałem już majty poprzedniczki/poprzedniczek jako dowód więc "ofiara" widziała że jakieś laski się zgodziły wcześniej czyli nic strasznego. Drugie majty zdobyłem za 2 stówki a trzecie za stówkę xd A najlepsze było to że ta ostatnia laska co dała za stówkę była najmłodsza (1 liceum), najładniejsza i w dodatku proponowała że jak bym miał jakieś inne zakłady za kasę to jest chętna xd czyli pewnie bez problemu dałaby dupska za odpowiednią stawkę. Ale nie drążyłem dalej, nawet nie wziąłem kontaktu bo byłem w takich emocjach xd Koniec końców zakład wygrałem ale przeje.bałem 8 stów z wypłaty. Kumpel do dziś nie wie jak to zrobiłem a jak to wtedy ujrzał to miał koparę do ziemi. Oczywiście sporo lasek odmówiło ale nie trwało to długo. Jakieś 40 minut i miałem "fulla". Także opie z tamtego wątku - jak to prawda co piszesz to nie jesteś taki znowu poje.bany. tylko nie przesadzaj z tym rozrzutnictwem bo za 2k jak nie jesteś brzydki to myślę że byś znalazł spokojnie na seks albo loda a nie samo macanie cycków xd

#wyznanie #majty #seks #zaklad #dziwneakcje #podryw #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • Odpowiedz