Wpis z mikrobloga

Próbuję kupić biurko w Ikei z wykorzystaniem promocji Ikea Family "Kup meble biurowe za min. 600 zł, a zapłacisz za nie 15% mniej"
Wybieram biurko Trotten za 999zł, rabat się nalicza i cena spada do 849zł, wybieram opcję odbioru w sklepie, biorę dalej i cena wraca do 999zł - taka pozostaje do wyboru metody płatności. Przy wyborze dostawy na adres (jakiejkolwiek) cena zostaje 849zł.

Są jakieś ograniczenia co do dostawy przy wykorzystaniu ikea family? wcześniej jak robiłem zakupy nie miałem nigdy takiej sytuacji

#ikea #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
Są jakieś ograniczenia co do dostawy przy wykorzystaniu ikea family? wcześniej jak robiłem zakupy nie miałem nigdy takiej sytuacji


@kamilmajster: To zależy od regulaminu konkretnej promocji:

REGULAMIN PROMOCJI „Kup meble biurowe za min. 600 zł, a zapłacisz za nie 15% mniej. Oferta dla Klubowiczów IKEA Family.”

[...]

2.2 Miejsce przeprowadzenia promocji – Sklepy stacjonarne IKEA na terenie Rzeczpospolitej Polskiej („Sklep IKEA”), sklep internetowy www.IKEA.pl/ aplikacja IKEA, zakupy za pośrednictwem telefonu oraz
  • Odpowiedz
@kamilmajster: Tak, dokładnie. Zgodnie z regulaminem, promocja nie dotyczy zamówień w ramach usługi „Zamów i Odbierz” dotyczących zamówień z odbiorem w sklepie IKEA albo Skrytce IKEA.
  • Odpowiedz