Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to, że wykopkom wydaje się, że ruska propaganda ogranicza się do jechania po Ukraińcach, a potem ci sami tropiciele agentów GRU spamują, że Polskie wojsko gówno, pokazówka, armia z kartonu, Ruscy wjechaliby jak do siebie, jesteśmy nikim itd xDD

Zapierają się, żeby nie dostać od ruskich c*ujem po gębie, a w tym samym czasie ci im od tyłu w dupsko ładują propagandę aż miło.

#rosja #ukraina #wojna #bekazwykopkow
  • 15
@Kopyto96: Rosja niekoniecznie musi gloryfikowac Ruski mir czy obrazac Ukraincow, umniejszac ich tozsamosci narodowej czy suwerennosci. Rosyjskie sluzby specjalnie finansuja czy promuja osoby czy organizacje o roznych pogladach zeby nakrecac konflikty wewnetrzne i rozłam w danych panstwach, spolecznosciach.
@TheNarf: Możliwe, ale to nie znaczy, że restrykcje covidowe były zasadne, a strategia rządu odpowiednia. Na zachodzie to w ogóle już ludziom pluto na mordę.

Rosja nakręcała takie nastroje, żeby zdestabilizować kraj i podzielić społeczeństwo. Sami szczepili Sputnikiem na potęgę.
że Polskie wojsko gówno, pokazówka, armia z kartonu


@Kopyto96: Nie no pewnie, brakuje hełmów czy mundurów i na strzelnicy przypadają po trzy naboje na żołnierza (ze względu na brak) a potem się ćwiczy strzelanie na sucho xDD ale wiadomo, to tylko ruska propaganda a u nas jest zajebiście.

Pogadaj może ze znajomymi z wojska, sam wybadaj jak wygląda sytuacja. Serio wierzysz, że po paru dekadach zaniedbań armia wcale nie jest w
@Kopyto96: No spoko, tylko moi dwaj znajomi którzy są według ciebie 'szeregowcami z #!$%@?' (btw są z Warszawy i tu ćwiczyli) wywalili na strzelnicy tylko po 2-3 strzały bo tyle mieli przydzielone, za to karabin składali i rozkłądali chyba ze sto razy xD
@pkkk: Ok. Udowodnisz i płacę 5 tysięcy złotych na fundację. Jeśli nie udowodnisz, płacisz 5 tysięcy na wybraną przeze mnie. Zgoda? Czy jednak tylko mnie oczerniasz?
@pkkk: Tak, czyli co, mam konto 5 miesięcy, nie popieram PO (najbardziej prorosyjska partia ostatnich lat) i jestem rzekomą ruską onucą, bo tak sobie uroiłeś? No to dawaj jakieś dowody, mogę dać ci np 6 miesięcy nawet, udowodnisz, dasz jakieś papiery, screeny, dowody, cokolwiek i płacę 5k na fundację, jeśli nie, to ty płacisz, zgoda?