Wpis z mikrobloga

@tylkoponsfw ty chyba masz mniejszy ślad ale mózgu jesli myślisz ze poniżej 180 nigdy nie znajdziesz partnerki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jesli szukasz pustaka wśród julek to oczywiste zw żadna cię nie zechce. Polecam poszukać wśród rozsądnych dziewczyn ale tego jest zdecydowanie mniej i ciężej jest takie zdobyć.
@RyouNarushima: no ale gdzie jest napisane, ze to ma byc latwe? gdzie jest napisane, ze zycie jest latwe?
zdziwisz sie ale porzadny i przystojny facet tez ma problem ze znalezeiniem idealnej dziewczyny xD bo ruchac to faktycznie mozna to co sie nawinie ale zeby sie zakochac i znalezc milosc ze wzajemnoscia to juz nie takie easy ;)

tak czy siak to, zeby miec dziewczyne to nie jest jakies z gory nalozone
@Notes: Sam przecież kazałeś szukać takiej dziewczyny brzydkim przegrywom mimo, że sam mówisz, że nawet przystojny oskarek będzie miał z tym problem. To tak jakbyś dziecku co nie umie jeździć na rowerze kazał brać udział w zawodach downhillowych. Typowy gaslighting normicki robisz.
I nawet gigaczad nie znajdzie dziewczyny idealnej, bo ona zwyczajnie nie istnieje. Nie ma ludzi idealnych.
@Notes: Gdzie ty tu fikołki widzisz? Chyba w swoich komentarzach. I ja mam ci oferować rozwiązanie, normiku? Przecież ja się siedzę cały dzień w piwnicy i się na niczym nie znam( ͡° ͜ʖ ͡°) I może pójdź na terapię czy kurs tańca.
@RyouNarushima: dokladnie. nie masz nic ciekawego ani rozsadnego do powiedzenia a negujesz propozycje innych. to siedz na dupie i nic nie rob dalej i nie zatruwaj zycia innym.
to ze ciezko jest znalezc druga polowke to nie znaczy, ze jest to niemozliwe. wyjdz z piwnicy i rozejrzyj sie wokol i zobacz jakie paszteciary i jacy paszteciarze podobierali sie w pary ;)
@Notes:

jakie paszteciary i jacy paszteciarze podobierali sie w pary


I to ma być ten idealny partner? Jakieś wymagania trzeba jednak mieć. Jeśli masz nieatrakcyjną fizycznie partnerkę to jesteś w gorzej sytuacji ode mnie.