Wpis z mikrobloga

Jestem #przegryw ale mimo wszystko nigdy nie związałbym sie z laską, która nie fascynowałaby mnie intelektualnie. Czesto jest tak, że faceci na jakimś poziomie są z, delikatnie mówiąc, nieogarnietymi kobietami. W starych polskich filmach często jest to pokazane, albo np. Jędrula z rodziny zastępczej- wiecznie poirytowany tą Alutką :p to jest przerysowane, ale tak bywa w realu, albo jak niektórzy biorą Ukrainki. Fajnie- jest pewnie czuła i uczynna, ale kuźwa, kobieta na lata musi być jednak przyjacielem, którego umysł jakos pociąga, inaczej dostałbym jeszcze gorszej deprechy. Czasami bardzo ładne dziewczyny, ale głupiutkie mnie wręcz odpychały… a w takich gorszej urody, ale mających „to cos” bujalem sie okrutnie :/

#zwiazki
#rozowepaski
  • 10
kobieta na lata musi być jednak przyjacielem, którego umysł jakos pociąga


@the_one_who_knows_the_only_Truth: kiedyś poznałem kobietę którą uważałem za bardzo inteligentną
do czasu aż zaczęła gadać brednie o tarocie i numerologii i twierdzić, że to ma coś wspólnego z nauką
naprawdę inteligentna kobieta to prawdziwy unicorn
to jak inteligentny, niewierzący, tolerancyjny chłop małorolny z Koziej Wólki na Podkarpaciu
@aksen: Kurła, skąd ja to znam. Nie wiem co one mają z tym tarotem, to takie ala "Krypto" jak u nerdów czy co? Jak się zestarzeją to karty na beret zamieniają?
@aksen: faktycznie numerologia i tarot z nauką nie mają nic wspólnego, ale na podstawie moich doświadczeń to coś naprawde ma odzwierciedlenie w rzeczywistości i nieraz miałem srogiego mindfucka
naprawde ma odzwierciedlenie w rzeczywistości


@pepko_pepps: nie ma, to po prostu zwykłe zbiegi okoliczności
a o takie nie trudno jeśli tego typu wróżby dają ogólniki, które da się dopasować do mnóstwa rzeczy/sytuacji