Wpis z mikrobloga

  • 4
@ish_waw kojarzę gościa, to Wołoszański, ktory od 1976 r. był członkiem PZPR. Był również tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa (SB) o pseudonimach „Ben” i „Rewo”. Zobowiązanie do współpracy z Departamentem I MSW podpisał w 1985 r. Nowa gwiazda opozycji? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Wołoszański, ktory od 1976 r. był członkiem PZPR. Był również tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa (SB) o pseudonimach „Ben” i „Rewo”. Zobowiązanie do współpracy z Departamentem I MSW podpisał w 1985 r.

@uncles: Ciekawe i teraz się to pisiorom przypomniało, dopiero się dowiedzieli, jego przeszłość nagle zaczęła wpływać na poziom merytoryczny materiałów czy może to tylko pisowskie podnóżki wydają te same dźwięki co zawsze? Nie wiem choć się domyślam ( ͡°
  • Odpowiedz
@uncles: No już się pochwaliłeś wiedzą ale nie odpowiedziałeś na pytanie, co w związku z tym? Chcesz powiedzieć, że PiS to komuna bo nie przeszkadzał im do tej pory w TVP? Konfederacja to komuna skoro nie było z ich strony słowa krytyki ani bojkotu programów Wołoszańskiego?
Najbardziej prawdopodobnym wydaje mi się jednak, że to po prostu wytresowana już reakcja pisowskich podnóżków gdy ktoś wypadnie z łask Partii.
  • Odpowiedz