Wpis z mikrobloga

w sumie to jak to dalej ma wyglądać?

Mamy Rosję, kraj w sumie normalnie funkcjonujący, rubel uratowany, wszystko hula, coś wybuchnie ale jest naprawiane, no w skrócie to jakoś idzie.
No i Ukrainę, kraj zniszczony bez ludzi, zniszczona infrastruktura, przyjęte tereny przemysłowe i z złożami itp.itd.

Będzie w ogóle warto to odbudowywać? Ktoś tam będzie chciał wracać? Kto będzie inwestował? A jak nie będzie ludzi to po co inwestować?
No bo ile urkow wróci? Już przed wojna uciekali na zachód xd

Może zaorać to i zrobić wielkie pole xd

#ukraina #wojna #rosja
  • 35
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@sznapix a niech i jest synonimem czegoś gorszego, funkcjonuje normalnie i nie ma zniszczeń. Więc ma stały przepływ gotówki itp.
No chyba że sankcje ich powalą, ale ktoś pisał że najwcześniej w 2026r do tego czasu nie wiem czy Ukraina da sobie radę.
  • Odpowiedz
@fraciu: sprawdź sobie mapę konfliktu zanim zaczniesz głupoty pisać. Tam wojna jest na niewielkim fragmencie Ukrainy, a nie jak mówi propagandą "cała Ukraina pochłonięta wojną". To są wszystko bzdety.
  • Odpowiedz
@fraciu
Ludzie mieszkają w takich miejscach jak: Indie, Bangladesz, Niger, Wenezuela, Syria, Rosja, Afganistan, Erytrea, Liban, a ty sugerujesz, że zaorać można akurat Ukrainę, bo nikt tam nie zostanie?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Basiura89 nie wielki ale ważny.
"Donbas, najbardziej uprzemysłowiony region Ukrainy, miał w 2013 roku 16-procentrowy udział w PKB i generował około 25% ukraińskiego eksportu[2]."

wystarczy spojrzeć na mapkę gdzie było najwięcej ludzi, poza Kijowem to właśnie tam gdzie teraz jest Rosja. Jedyne szczęście że im ta Odessa została.

ale post nie o tym tylko jak to dalej ma wyglądać, bo bez kroplówki z NATO Ukraina upadnie, a ruscy normalnie funkcjonują. teraz pytanie
  • Odpowiedz
Mamy Rosję, kraj w sumie normalnie funkcjonujący, rubel uratowany, wszystko hula, coś wybuchnie ale jest naprawiane


@fraciu: XDDDDDDDDDDDDD wy sie nawet nie wysilacie już
  • Odpowiedz
@fraciu: rosja nawet przed wojną nie była państwem normalnie funkcjonującym, a ty gadasz, że teraz tam wszystko działa? Tam działa to co ci ruscy w telewizji pokażą. Poza tym jest bieda, wysysk regionów, zacofanie w każdej płaszczyźnie, a teraz doszły braki produktów, sprzętu i niemożność kupowania towarów z zachodu.
  • Odpowiedz
@fraciu: rosja patrzac na swoje mozliwosci - nieograniczone ilosci surowcow, swietne ziemie pod uprawie, przestrzen a to czym jest to jest patologia przez duze P, a biorac pod uwage swoje agresywne zachowanie to nawet nie jest rak a zgnilizna swiata
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@missioncritical taka bieda i zacofanie że Ukraińcy tam migrowali za pracą? To na tej Ukrainie faktycznie musiało być źle.
Czy jest bieda i wyzysk to nie wiem nie byłem ale osw, mówił że wcale tak źle niema, no ale wierzę tobie, niech ci będzie. No auta se nie kupią albo innej pierdoły straszne rzeczy.

Dobra to inaczej Rosja to syf bieda itp. ale funkcjonuje, nie ma zniszczonej infrastruktury itp. i dalej se
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Atryu ale ja nie pisze kim jest Rosja, tylko dalsze perspektywy dla Ukrainy, a wy cały czas że Rosja to syf, no może i syf co mnie to.
  • Odpowiedz
taka bieda i zacofanie że Ukraińcy tam migrowali za pracą? To na tej Ukrainie faktycznie musiało być źle.


@fraciu: czyli nie wiesz jak rosja wygląda. Ukraińcy migrowali do dużych ruskich miast z biednych wiosek.

Czy jest bieda i wyzysk to nie wiem nie byłem ale osw, mówił że wcale tak źle niema, no ale wierzę tobie, niech ci będzie. No auta se nie kupią albo innej pierdoły straszne rzeczy.


@fraciu:
  • Odpowiedz