Wpis z mikrobloga

Czarnek to najgorsza, najpodlejsza i najbardziej cyniczna postać polskiej polityki po 89'. Niepojęta jest dla mnie ilość jadu, jaka wylewa mu się z tego kłamliwego pyska. Przy tym to oczywiście wzorcowy katolik i dowód na to, że katolicyzm z chrześcijaństwem nie ma praktycznie nic wspólnego.
#bekazpisu #bekazkatoli #bekazpodludzi #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
@mannoroth: No w latach 20 to Czarnek by pewnie ganiał po Lublinie i wyszukiwał kułaków aby wydać ich w ręce czeki.
No ale tutaj akurat widać u niego ten wschodni charakter, Polska B, pozostałości po ruskich wartościach...
  • Odpowiedz
@mannoroth: to prawda, tak podłej postawy człowieka nie widziałem dawno, ale rozumiem że inny katolicy nie mają z tym problemu tak jak nie mają problemu z duchownymi którzy gwałcą dzieci, tak to już jest i gdyby bóg chciał było by inaczej.
  • Odpowiedz
Czarnek to najgorsza, najpodlejsza i najbardziej cyniczna postać polskiej polityki po 89


@mannoroth: ja bym powiedział, że idzie łeb w łeb z wieloma innymi pisowskimi kreaturami. Poza tymi czołowymi, to przecież jeszcze Janusz Kowalski, Krycha Pawłowicz, Patryk Jaki... Tę ostatnią dwójkę nawet schowali do szafy na czas przedwyborczy.
  • Odpowiedz
@mannoroth: wychowanek swojego wuja biskupa, a po ukończeniu KUL-u członek mafii Ordo Iuris. Więc kk wytypował go na ministra do degradacji naszej młodzieży, ponieważ niedouczonym motłochem łatwiej się zarządza.
  • Odpowiedz