Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu włamali mi się na konto. Wszedłem raz na wiadomość na czacie gry od jakiegoś anonimowego konta. Koleś napisał mi ,że została złożona skarga na mnie i wysłał link na strone przez którą jak się później okazało można stracić konto czyli na wgreplays.ru. Uwierzyłem mu i zalogowałem się przez ten link. Zdecydowanie odradzam logować się na tej stronie. Jak się tam zalogujecie to wtedy włamywacz odczytuje wasz e-mail i hasło i potem się włamuje na konto. Najpierw niby przekierowuje na stronę logowania do world o tanks, ale ta strona logowania mimo ,że jest w 100% identyczna do tej od Wargamingu to jednak jest fałszywa. Dlaczego? Po perwsze to zamiast adresu wargaming. net mamy dalej adres wgreplays. ru i to w w dodatku bardzo długi adres a po drugie tam gdzie są te dodatkowe opcje logoawnia czyli amazon,facebok, google ,microsoft i inne to po kliknięciu na jakąkolwiek ikonkę nic się kompletnie nie wyświetla i można sobie tam klikać setki razy a i tak nic nie wyskoczy. Zwykły scam. Zapewne nie są w stanie albo nie chciiało im się podrobić stron tych portali więc dali tylko te puste zakładki ,żeby strona logowania była identyczna do tej prawdziwej od wargamingu. Wiadomo,że na prawdzwwej stronie logowania wargaming od razu po kliknięciu na przykład w ikonkę facebooka czy amazona to otwierają się od razu te strony z możliwośćią logoawnia

Koleś wszedł mi na te konto jakieś 2 tygodnie po tym jak się zalogowałem z tego wgreplays. Jak grałem bitwe to nagle wywaliło mnie z niej i już nie mogłem zalogować się na konto bo zmienił hasło. Nie miałem dostępu do swojego e-mail bo nie pamiętałem do niego hasła.

Napisałem do Wargamingu i dałem mnóstow dowodów ,że to moje konto. Miedzy innymi dowody wpłat na konto czy też użyte kody bonusowe i też screeny z wyników bitwe mojego konta. Miałem tez zapisaną bitwe z której mnie nagle wywaliło.

Wargaming mi uwierzył i obiecał w poniedziałem cofnąć zmiany na koncie jakie włamywacz zrobił i powiązał konto z moim nowym e-mailem. Musiałem tylko wyrazic zgodę na to .Konto już jest powiązane z e-mailem i w teorii moge na nie wejść ,ale od tego czasu kiedy wyraziłem zgodę nie odpisują.

Konto mam cofniete do 12.08 trzecia w nocy a miałem mieć do 11.08 20:43 . Czy u nich tak długo trwa cofanie konta czy o co hcodzi. W teorii mogę już zresetować hasło i wejść na te konto ,ale się boje. O co tutaj może chodzić? .

#wot
  • 4
@matstos: nie dostałem potwierdzenia od WG ,ale hasło już zresetowałem i zalogowałem się na stronie Wota .Do gry nie wchodziłem. Wróciły mi już obligacje ,które wcześniej oszust wydał na czołg za obligacje i wróciły też kredyty. Dziwne tylko,że przywrocili do stanu 12.08 godzina 3 w nocy a mieli przywrocic do 11.08 20:23. Dla mnie to nawet lepiej ze przywrocili do tego 12.08 ,ale dziwne to . Na wiadomosci w ogole już
@mambar: Masz 7lat czy o co chodzi? Mama pomagała pisać Ci ten post czy co ze dałeś radę sam napisać tak długi post a jak dziecko uwierzyłeś złodziejowi, zacznijcie myśleć samodzielnie mama myśleć wiecznie nie będzie pls