Wpis z mikrobloga

#p0lka #moderacja

Czy na tym portalu istnieje jakakolwiek moderacja, hamująca rozprzestrzeniające się chamstwo i prostactwo oraz radykalizm? Możecie sobie myśleć co chcecie o kobietach spotykających się z osobami z zagranicy, my i tak mamy to gdzieś, ale wyzywanie dziecka, tylko dlatego, że będzie miało ciemniejszą skórę od kundli to jest naprawdę poziom poniżej dna i wątpię czy da się zejść niżej.
Pobierz
źródło: IMG_3063
  • 47
Oczywiście, za to wy nie widzicie kobiet przez pryzmat tylko jednej czynności, widzicie kobiety jako równoprawnego człowieka z tymi samymi prawami :)) nie ośmieszaj się xD was po prostu boli to, że mamy wolną rękę i robimy i sypiamy z kim mamy na to ochotę i to nie jesteście wy.


@Mamaboss: xD Chyba ci czajnik na głowę spadł. Jestem żonaty i akurat ostatnie czego mi brakuje to powodzenia u kobiet. I
@Herubin: A wy nie próbujecie „zarywać”? Różnica taka, że południowiec zna swoją wartość i wie co pociąga kobiety, a p0lak podchodząc i stawiając kawę z automatu myśli, że należy mu się stosunek za to. Taka różnica. Do tego p0lak nie rozumie słowa nie i jest mega nachalny i męczący. A jak się użyje mocniejszych słów, żeby dał nam spokój to i jeszcze obrazi i zacznie obgadywać ;))
@Mamaboss: Cóż, po prostu jak widać jesteś na tyle słaba, że podrywają cię tylko jakieś nieatrakcyjne simpy i nie masz okazji trafić na kogoś wartościowego.

Ale to mnie akurat nie dziwi bo już w czasach studenckich zauważyłem, że na zagraniczniaków lecą z reguły te których po prostu normalni nie chcą.
@Herubin: Tu już nie chodzi o wygląd p0lakow, chodzi o sama mentalność i podejście do kobiet, którego nie macie. Traktujecie kobiety jak podludzi i to do was wraca ;)) karma.
@Mamaboss: Kochana, to są najgorszej maści prostaki mentalne, oczywiście idzie za tym nieatrakcyjny wygląd i takie typy śmią kogokolwiek oceniać i krytykować. To jest śmiech na sali. Ale faktycznie, są pewne granice dobrego smaku i to co oni tu wypisują przechodzi ludzkie pojęcie. Na szczęście te jednostki są słusznie odizolowane od społeczeństwa, więc jedyne co mogą to sobie tutaj w ten sposób poszczekać :)))
@WyzwolonaPodrozniczka: a daj spokój, Te Filipki i Mariusze tutaj potrzebują serio jakiegoś leczenia psychiatrycznego. Psychiatria w Polandii leży, więc nic dziwnego, że jest tutaj taki wysyp jednostek niezdatnych do życia w społeczeństwie.
@OskarDeveloperski: Nie mieszkam w Polandii akurat, więc źle trafiłeś ;) urodzilbyś się 500km na wschód to byłbyś może na Ukrainie w której minimalna wynosi 100 czy 150 dolarów miesięcznie, więc co ty porównujesz?
@Mamaboss: gość prawdę napisał, ma prawo do wypowiedzi, ty jesteś taka otwarta że chcesz zamykać ludziom usta bo nie podoba ci się co inni piszą, a mają do tego prawo, to jest wolność słowa zamordystko
Jeśli chodzi o płacz odnośnie nie akceptowania kundelków to nie dziw się że takie dzieci będą cierpieć za debilizm swoich matek które muszą dać dupy murzynowi. Nie będą cierpieć przez ludzi, bo ci mają prawo myśleć