Wpis z mikrobloga

@McCoy: Porównaj sobie, że ja to już miałem w 3 rundzie, a nie 6. Potem zagrałem Lightspawn (4 runda), a w piątej wpadł mi Temple Enforcer, którym dałem +3hp lightspawnowi. Co prawda zadał mu jakieś obrażenia, ale Lightwell je uleczył :D

Albo spójrz co sam miałem w 11 rundzie :P

I to moje screeny, a nie jakieś randomowe z neta.
Andr3v - @McCoy: Porównaj sobie, że ja to już miałem w 3 rundzie, a nie 6. Potem zagr...

źródło: comment_SnbDu8PllEv3o4CGeWkg64EAuYKLaav2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Andr3v: Sam dużo gram Priestem więc wiem, że masz rację, i że imponujące. Chcę tylko zaznaczyć, że to combo ma sporo minusów. trudno dostać akurat te karty, gdy potrzebujesz; łatwo wyciszyć takiego mobka, a doświadczony gracz łatwo sobie z tym poradzi. Dlatego nie jest OP.
  • Odpowiedz
@McCoy: Na doświadczonych nie jest, ale na newbie jak najbardziej. Chociaż drugi screen pokazuje, że jak nie ma czym się ubić takiego moba to potem bardzo szybko awansuje.
  • Odpowiedz
@Andr3v: Na newbie to nawet flamestike jest OP: no bo jak to ja tu stworki kładę mam już 5 a tu nagle gość mi jednym spellem planszę czyści no oszust powinni znerfic tego maga ja tak dobrze gram a ktoś jedną kartą mi wszystko niszczy :D

Z drugim zdaniem również się zgadzam.
  • Odpowiedz
@McCoy: Jak ja na początku denerwowałem się na flamestrike-a :/ Nawet mi nie przypominaj :P

Ale każda postać ma takie comba i jak się ich nie zna i nie zadziała w porę to jest gg. Na tym polega ta gra :)
  • Odpowiedz