Wpis z mikrobloga

Krzychu poinformował że to jest ostatni film na tym kanale.
Ma niby jeszcze nagrać 1 odcinek wyjaśniający.
Możliwe są 3 rzeczy, kanał umownie należy do Ekipy i może będzie musiał się go pozbyć. Krzychu założył kanał po dołączeniu do Ekipy, inaczej niż np Tromba. Ale czy Frizowi zależałoby na jakby nie było trochę martwym kanale.
Druga rzecz to nie chce być kojarzony już z "Krzychem z Ekipy" i będzie chciał założyć całkiem nowy kanał bo pewnie myśli że Youtube ucina mu jakoś zasięgi na tym kanale i spróbuje od nowa się wybić.
Trzecia rzecz to może jakieś przewinienia? Brak monetyzacji? Jego kanał tak jakby nie istnieje: https://www.youtube.com/@_kindly możliwe że przez @ na starcie, ale nawet jak się wyszukuje jego kanał na Youtube to też nie da się wejść.

#friz #ekipa
MrBeast - Krzychu poinformował że to jest ostatni film na tym kanale. 
Ma niby jeszcz...
  • 14
  • Odpowiedz
@MrBeast: Generalnie to wygląda tak jakby zdał sobie sprawę z tego, że kanał jest martwy. Chłop ma 1,25 mln subów i ma problem z tym, aby przebić 100k wyświetleń od miesiąca tak systematycznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Zabawnie jak się okaże że Youtube pozwala zmienić nazwę np raz na rok a przez dodanie tej @ na początku w linku to nie da się wejść w jego kanał i to jest powodem usunięcia.
  • Odpowiedz
@MrBeast: Na ten kanał da się wejść jak naciśniesz na film, a jak naciśniesz na link do kanału już nie xD Włączyłem jeden z jego filmów i moim zdaniem główny problem u niego jest taki, że te filmy nie są ciekawe dla widza. Wydaje mi się, że chłop zaczął robić filmy pod siebie nie pod ludzi
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: tzn film da się obejrzeć i w niego kliknąć ale w które miejsce klikasz na filmie że da się wejść na kanał? Nie ma jak, klikałem w 5 różnych rzeczy i 404 jest

Na telefonie działa kanał
  • Odpowiedz
możliwe że przez @ na starcie, ale nawet jak się wyszukuje jego kanał na Youtube to też nie da się wejść.


@MrBeast: U mnie normalnie ładuje kanał, z twojego linku nie, ale z wyszukiwarki na YT normalnie znajduje i ładuje, paradoksalne jest to, że jak załaduje i kliknę F5 to wyrzuca błąd XD
  • Odpowiedz
  • 0
@danoneek: No coś jest nie tak, na telefonie działa, ale gdziekolwiek nie będę chciał wejść w jego kanał czy przez film, czy wyszukiwarkę czy nawet google to nie działa. Error 404.
  • Odpowiedz
@MrBeast: obstawiam, ze doszlo do jakiejs ugody albo jeszcze wiekszego docisniecia ex-ekipowiczow i Krzychu musi sie pozbyc kanalu.
Przestali go ogladac tak jak reszte ekipowiczow bo bez ekipy nie sa ciekawi i zaczal nagrywac tylko o samochodach, ktore nie interesowaly 1.5mln osob ktore go zaobserwowaly dla innego contentu. Jak obserwujesz np. podroznika bo jara Cie podroze a on nagle zaczyna nagrywac o szachach/ makijazach itd to naturalne, ze przestajesz go ogladac.
  • Odpowiedz
@MrBeast: zmiana na YT, teraz wszyscy mają @ przed nazwa kanału. Jak wejdziesz na jego kanał to jest normalna nazwa KINDLY i pod dołem ta nazwa z @, która chociażby pokazuje się w komentarzach. Ciekawe dlaczego YT uznał że to zmieni.
  • Odpowiedz