Wpis z mikrobloga

#ps5 #ps4 #playstation #tureckiepromocje

Odkryłem chyba sposób na ominięcie odpinania i podpinania karty z cinkciarza przy wiadomych transakcjach.

1. Założyć kartę przedplaconą na OlduBil (wystarczy ściągnąć apke na telefon i się zarejestrować numerem telefonu - nie podawałem ani adresu, ani żadnych skanów dowodu, ani nic).
2. Kartę, która się wyświetla w aplikacji, dodać do konta Playstation (adres chyba jakikolwiek, bo dodali mi na polski adres, bez zbędnego pitolenia, bo na OlduBil nie podawałem żadnego)
3. Karta dodana, teraz tylko ustawić ją jako płatność domyślną na koncie Playstation.

Cyk! Mamy możliwość dodawania gier z ps plusa bez problemu (dodałem kilka, a wcześniej z podpiętym cinkciarzem nie mogłem. Jak chcemy kupić grę to zmieniamy kartę w koszyku na cinkciarza i próbujemy do oporu - za którymś razem przejdzie.

Polecam i zapraszam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 12
@korbuzz: Mówię tu o poziomie konsoli i nie tylko ja mam ten problem z tego co czytałem na pepperze. Podobno też nie da się w Polsce stworzyć tureckiego konta. Zakładam że eldorado się kończy. Więc polecam nie odpinać karty cinkciarza
@Tymbarko widziałem tez dzisiaj na pepperze komentarze, że koniec końców ludzie podpinają te karty. Jak zakładałem konto, to żeby podpiąć kartę, to musiałem dodatkowo w polu adresu wpisać poza adresem kod pocztowy z myślnikiem (czyli łącznie miałem dwa razy kod pocztowy - raz w polu address, a raz w polu postcode). Kiedyś dopiero po takiej akcji mi przeszło. Polecam spróbować, nie zaszkodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@korbuzz: @Jack0wy: nie odpinasz, instalujesz oldubil i tam robisz darmowa karte i jak placisz to placisz cinkciarzem (po x -xx probach) a jak masz problem z pobraniem/dodaniem do biblioteki to przepinasz karte domyslna na oldubil i dziala, jak chcesz cos kupic to znowu ustawiasz default payment na cinkciarza.
Sprawdzone wczoraj i przedwczoraj i działa (dokupiony 3 rok abonamentu + kilka gier).
Jak odpiales cinkciarza to chyba kaplica (albo probowanie kilka
@obieq w sumie to nawet nie trzeba przepisać karty z domyślnej na drugą. Ja ustawiłem OlduBil jako domyślną, a jak chce coś kupić, to w koszyku zmieniam wybór karty, ale po transakcji dalej OlduBil jest domyślną. Tak w razie czego piszę, bo w koszyku można sobie jeszcze na spokojnie kartę wybrać przed transakcją