Wpis z mikrobloga

Kolejna loszka mnie olała i wyśmiała..
Rozmowa leciała bardzo fajnie, żarty, itd itp, angażowała się. Potem przypomniała sobie jak wyglądam, napisała „em, nie xD” i poblokowała.
Czy wy serio musicie być takimi k%rwami?
Zaraz zleci się stado „ale ja taka nie jestem, inne takie by nie były” - i ch%j z tym. U mnie są..
Nic się nie zmienia w tej materii od lat. Skazany na bycie samemu i ch%j, tylko serio przestaje mnie to bawić i powoduje to tylko niechęć i pogardę, a przecież tak być nie powinno ()

Tak ulało mi się.
Loszki to #c00rvy
Ale nadal nie chce into święty tag.
#gownowpis #zwiazki #relacje #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #frustracja
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@woskrosenie akurat jakoś ten typ mnie nie przekonuje, ale pewnie ma racje… nie ma się co aż tak radykalizować, ale chyba naprawdę będę je traktować jak szmaty, każda bez wyjątków… (°°
  • Odpowiedz
ale chyba naprawdę będę je traktować jak szmaty, każda bez wyjątków


@kajak98: czyli nawet jak trafisz na taką która będzie miła i jej się spodobasz to z góry i tak ją potraktujesz jak szmatę bo ciebie tak inne traktowały?
  • Odpowiedz
  • 1
@AlienFromWenus o jakiej zdradzie ty #!$%@?? XD Sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa, po prostu w dupie was mam wszystkie po tym jak się zachowujecie, i tak może nie należy generalizować, ale zbyt dużo czasu zmarnowałem na szukanie „tej jedynej” ze serio straciłem chęci, poddałem się, #!$%@? się. Amen.
XD

Nie no serio, mam dosyć tej karuzeli #!$%@?. Spoko to we mnie jest problem, nie drążmy
  • Odpowiedz
@kajak98: Kajaczku, głowa do góry. Miłoście są mocno odczuwalne przez pierwsze pół roku, może rok. Później to się wiadomo przekształca w taką bardziej zacieśnioną przyjaźń, docenia się bardziej obecność partnera, zaufanie do niego, lojalność. Tak czy srak każda z nich przekształca się prędzej czy później w dominującą matkę Grażynę i lekko pantoflowatego Janusza z piwskiem przed TV. Czasami Janusz odpala tryb przemoc domowa, ale to w dzisiejszych czasach rzadkość. Potem raczej
  • Odpowiedz
@kajak98 tak przy okazji, w ostatnich dniach miałem tę samą sytuację. Bardzo ładna dziewczyna, rozmawiało się wspaniale. Byliśmy umówieni na spotkanie, chciałem tam specjalnie jechać 100km w jedną stronę. Tego samego dnia, kiedy byliśmy umówieni stwierdziła, że jest zmęczona i musi się przespać, a ze spotkania zrezygnowała. Żeby grać dobrą koleżankę, stwierdziła, że jest jej głupio i że chociaż porozmawiamy tego samego dnia przez tel. Porozmawialiśmy, po czym następnego dnia już się
  • Odpowiedz
  • 0
@dzemo_95 no łącze się trochę w „bulu” ( ͡º ͜ʖ͡º) kolejna szmata i tyle xD
Jak ja mam je szanować jak one wszystkie zachowują się jak gówno, totalny brak szacunku do drugiej osoby…
Moze za dużo wymagam na dzisiejsze czasy, ale jak ma jakis problem niech powie wprost, wyjaśni swoje obawy itd, uczciwie, a nie zachowuje się jak niedojrzały szczyl…
Ale może masz bądź co bądź lepsze
  • Odpowiedz
@kajak98 wiesz co, chyba nie ma co kontaktować się z takimi kobietami, bo na tych tinderach i serwisach tinderopodobnych to strata czasu. Nie poddawać się i próbować dalej. A najlepiej w ten sposób w jaki poznawali się ludzie jeszcze kilka dekad temu. Tylko na żywo.
  • Odpowiedz