Wpis z mikrobloga

Wspominałem wam kiedyś, że jestem wielkim fanem rowerowej turystyki krajowej. W zeszłym tygodniu złożyło się tak, że podróżowałem w okolicach Torunia. Te wojaże zazwyczaj przebiegają mi bardzo sielankowo aż do moment, gdy zadzwoni jakiś mój ziomek i powie, że gdzieś jest jakaś inba i żebym przyjeżdżał - tak jak w lipcu było nad morzem. Nie inaczej było i tym razem, dzwoni koleżka co jest czy tam był harcerzem, że jest na akcji
@Meregle nie rozumiem czemu od lat jest z nich beka. W opisie maja ASG wiec wojska nie udają. W razie konfliktu na terenie naszego kraju (ale nie uważam ze kiedykolwiek to nastąpi) to spora cześć z nich ma pojęcie jak obchodzić sie z bronią, ci którzy strzelaja sie w lesie to czesto obeznani są z taktyka i poruszaniem sie w takim terenie.

A na wielki plus to maja własne mundury( ͡°
@Aquamen: Ciekwae gdzie są ci byli żołnierze bawiący się w ASG, Ty tak serio? Większość z nich jak już chce zostać w branży to albo idzie na ochronę jakichś statków, PMC,lub instruktor strzelania, czy jakiś sklep z bronią, ochrona VIP etc

Na pewno chłop będzie marnował swój czas na #!$%@? z plastikiem po lesie wśród niedojrzałych dorosłych dzieci, którzy płaczą jak gracze call of duty, gdy coś idzie nie po ich
@Kamokamo nie rozumiem tego wyzywania i zartow z asg. Ludzie maja ochote sie poprzebierac i pobiegac z bronia, postrzelac, jakby grali w wojne badz w gre. Maja zycia, normalna prace, pykaja sobie w wolnym czasie i przebieraja w mundury. Przeciez nie wstapia do wojska? xD O chodzi? Nie, nie gram w asg
ASG to hobby jak kazde inne, ale litosci, zeby robic jakies marsze ASG w swieto Wojska Polskiego xD xD xD Czekam na marsz graczy CS czy Call of Duty, bo tyle to ma z wojskiem wspólnego.


@wiewior_s: Już bez przesady. Sprawdziłem kiedyś, jak zdjęcie przewijało się na wykopie, i w tej paradzie uczestniczyli też harcerze i grupy rekonstrukcyjne.
@ch1va5: ta, porównanie walenia konia do ćwiczeń wojskowej taktyki xd To mógł wysrać z siebie tylko użytkownik wykop.pl


@Aquamen: jak widzę, jakie bzdury wypisujesz to stwierdziłem, że dam takie porównanie, które może zrozumiesz.
¯\(ツ)/¯
@Krzakol: @Aquamen mi nie przeszkadza to, że się bawią w ASG, czytajcie ze zrozumieniem. Równie dobrze mógłbym się czepiać narciarzy albo rowerzystów. Napisałem, że chodzi mi o udawanie żołnierzy na defiladzie i chodziło mi o tę konkretną ekipę ASG. Nie mam problemu z ASG, bo to dla mnie normalny sport i sam się w to kiedyś bawiłem.