Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
tez tak mieliscie ze wasza laska podskakiwala do kogos, a jak jej brakowala rgumentow albo czula sie zagrozona to oczekiwala ze wy zareagujecie? jak takie cos sie dzieje, to od razu zrywam. ona mysli ze bede jej bronil jak malpa hahahahaha
#logikarozowychpaskow #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim: pewnie kolejna podpucha, ale co tam. Jak robiłem w Amazonie była laska którą próbowałem poderwać i dużo i często z nią rozmawiałem na przerwie na palarni. Tak szara myszka. Generalnie lubię rozmawiać z laskami na luzie nie tylko żeby ją poderwać, ale spokojnemu i singlowi ciężko, bo laski zaraz myślą, że potem się delikwent do nich przyczepi (rochę mają rację), ale do rzeczy. Po paru rozmowach okazało się, że laska
@mirko_anonim: Przypowieść nr2 XD
"O szarych myszkach wymagających obrony".
W czasach studenckich wracałem z występu kazika w czasach juwenaliów. Po drodze spotkałem lekko pulchną laske. Nie wiem sam jak, ale zacząłem z nią bajerkę. Miła, nieśmiała, studentka sztuk pięknych. Za nami szła parka takich kompletnych buraków, którzy regularnie darli ryja na pół miasta i trochę się bałem o bezpieczeństwo tej laski (romantyzm ciężko wyleczyć). Po parunastu minutach się otwarła, przyznała, że
@wojtek-m: P. S.
Z perspektywy czasu myślę, że ta ostatnia jeb*eta laska sama polowała na niebezpieczeństwo i prowokowała cichych, spokojnych chłopaków, podejrzewając, że "tam kryją się zboczeńcy", (typowa baba), ci buraccy koledzy z tyłu to była może jej obstawa. Jeśli została policjantką, to pewnie mocno się rozczarowała, że nie wsadza za kratki "cichych, spokojnych zboków gwałcicieli" tylko takich "fajnych kolegów" jak te buraki:(. W ogóle baby mają miarę "porządności" w gaciach.