Wpis z mikrobloga

@smialson: trzeba mieć sprany łeb żeby tożsamość narodowa budować na rasizmie i wypominaniu innym narodom tego co robiły , idąc tym tropem to pół Europy wschodniej powinno nienawidzić Polaków
  • Odpowiedz
: trzeba mieć sprany łeb żeby tożsamość narodowa budować na rasizmie i wypominaniu innym narodom tego co robiły


@Linnior88: xDDD
Pokaż mi fragment który jest tym wypominaniem. Konkretnie.
P.s. nie wiem co aktualnie bierzesz, ale bierz tego mniej.
  • Odpowiedz
tożsamość narodowa budować na rasizmie i wypominaniu innym narodom tego co robiły


@Linnior88: czemu
widząc tłuściocha to od razu chcę pogonić jak świnie do chlewa
  • Odpowiedz
@Kutang-Pan akurat warszawska nie powstrzymała zalewu Europy przed bolszewizmem. To dosyć powszechny mit Lenin zakładał, że robotnicy z Niemiec dołaczął do rewolucji a tak się nie stało nawet jakby zajeli Polskę to i tak nie pokonaliby armi cesarstwa. Jedyne co by osiągnęli to może utrzymanie rządów komunistów na Węgrzech.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: jeśli ja mam iść do garów to znajdź dobrze płatną pracę najlepiej taką 30 tysięcy miesięcznie żebym mogła być panią domu , jeśli tyle nie zarabiasz to możesz pomarzyć że chociaż koło garów stanę
  • Odpowiedz
@Krosneq: nie #!$%@? w ogóle nie miało znaczenia xD, jak zawsze jakiś randomowy #!$%@? wykopek wie lepiej niż fakty i jednolite opinie historyków na temat wpływu bitwy warszawskiej i następującej po niej kontrofensywy na bolszewikach

pewnie gdyby sowieci zajęli teraz Kijów to też nie miałoby to żadnego znaczenia na morale i motywacje obu stron co nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz