Wpis z mikrobloga

Mnie zastanawia najbardziej że oni się nie boją spotykać z tymi szona roksy, bo szansa na złapanie jakiegos gówna nawet w gumie jest w miare spora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
  • 33
@progresywneprzeladowanie: Mam jedną kobietę od wielu lat, więc takie teksty zachowaj dla siebie dzieciaku. Nie mówię, że mi ta gumka pęka systematycznie no ale zdarzyło się kilka dobrych razy i tyle. Prawiczkiem nie jestem już trochę dłużej niż 10 lat xd
@progresywneprzeladowanie: O czym ty gadasz chłopie, nikt się tutaj niczym nie chwali. Po prostu stwierdzam fakt, że normalnie się zdarzają pęknięcia gumki w czasie stosunku. Bardziej mnie dziwi, że komuś to się nie zdarzyło. Dlatego napisałem, że możliwe iż po prostu słabo ruchasz, bo to normalne, że w czasie mocnego ruchania takie rzeczy się zdarzają. Nie mówię, że często ale czasami tak.
nie miałem na celu Cię urazić


@odyn88: ja ciebie tym bardziej. Ale serio jak tobie, tak jak koledze @Ryza , guma pęka raz na miesiąc to trzeba się dedukować w kwestii ich zakładania. Gumy są testowane naprawdę bardzo dobrze. Zapewne pod mocniejszym obciążeniem niż się naszemu ogierowi wydaje.
@WhiskeyIHaze: gdzie ktoś tu napisał, że raz na miesiąc. Po prostu się zdarzyło wiele razy, ale to jest bardziej kwesta nie wiem kilku może kilkunastu razy na 10 lat, a nie co miesiąc xddd
@Ryza stary napisałeś, że Ci guma pękła wiele razy w pierwszym komentarzu a teraz piszesz coś o kilkunastu razach na 10 lat.
To trochę tak jakbyś mu powiedział, że często ci się #!$%@? sprzęgło a potem napisał, że wymieniasz po 250k xD
@WhiskeyIHaze: Naucz się czytać ze zrozumieniem. No bo przez te wszystkie lata, zdarzyło się to kilkanaście razy, ale nidzie nie napisałem, że ta guma mi pęka co miesiąc. Już nie przesadzajmy. To była odpowiedź na to, że ktoś tam napisał iż nigdy mu nie pękła guma co było dla mnie po prostu dziwne, bo przez te wszystkie lata mi się to zdarzało no i tyle. Nie wiem jak ty to kminisz