Wpis z mikrobloga

Bycie "tym od technologii" w rodzinie to jest cyrk na kółkach. Dopiero co wieszałem koleżance siostry telewizor na ścianie, kilka dni temu mama wołała że będzie kompa do mnie na serwis wysyłać, godzinę temu siostra z pytaniem jaką ma kupić pralko-suszarkę (skąd ja mam wiedzieć xD) a na koniec miecha różowa zmienia telefon i już wiem kto będzie pytany co kupić. Influencer wyrocznia bulwa jego mać, wystarczy że coś działa na prąd i już wszyscy dokoła wołają co kupić i chcą żeby im to montować ( _)

I cóż za zbieg okoliczności że zawsze są to kobiety. Dlaczego? Odpowiedź brzmi: nie wiem, choć się domyślam.

#zalesie
Pobierz purrminator - Bycie "tym od technologii" w rodzinie to jest cyrk na kółkach. Dopiero ...
źródło: lodówka
  • 4
@niochland: @konfalkon tak kombinuję żeby za uja nie było to za darmo choć niekoniecznie za gotówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za wieszanie TV przyjąłem w specyficznym barterze sprawną wyrzynarkę, wkrętarkę i garść pomniejszych narzędzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z kolei siostra mi za chwilę przepchnie rekrutację na dobrze płatną robotę więc to dalekosiężna inwestycja ( ͜͡ʖ ͡€)
A różowa...