Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na festynie i widzialem takie mega laski z przeciętnymi facetami aż się wkurzyłem, bo czułem, że lepiej wyglądam od nich niestety życie to nie social media czy tam Tinder.Większość normalnych par poznało się na żywo lub nawet w czasach szkoły a na Tinderze to większość zaburzone różowe, które chcą się dowartościować przystojnym kolesiem albo są po toksycznych związkach i szukają przygód.
#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #blackpill
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kodzirasek: Każdego dnia widuje przeciętnych chłopów chudych z zakolami nie mających nawet 180 cm z ładnymi dziewczynami którzy pewnie poznali sie w czasach szkoły albo na studiach więc te laski jeszcze nie są aż tak zaburzone ani nie mają traum prawda jest taka, że jak nie poznasz dziewczyny do 22 roku życia to potem już ołver nie ma w czym wybierać
  • Odpowiedz
Tylko, że wszystko jest do czasu póki nie trafi sie lepsza gałąź jeśli taki normiczek nie bedzie myślał o ślubie,dzieciach, mieszkaniu wspólnym i bedzie wiać nudą to nie ma szans żeby to przetrwało cały czas musisz skakać przy takiej i zapierdzielać ale coś za coś chad akurat nic by nie musiał NATURA( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: tak, ale wtedy trzeba mieć pozycje i majątek. Znam taką parkę, gość oprócz tego że wysoki to ogólnie nic szczególnego, ale jest dziany i co miesiąc laseczka może się na insta pochwalić nową wycieczką.
Zgodnie z blackpillem to musi się mu puścić w końcu, ale może ją zaspokaja
  • Odpowiedz
W mojej bańce nie ma już żadnych związków zawartych po 2020 roku, wszystkie miłości to te z czasów technikum, ci którzy nie zdobyli miłości w czasach przed tinderowych i OF to do dzisiaj zostali sami i nie mogą znalezc nikogo szukając od lat.
  • Odpowiedz