Wpis z mikrobloga

Zanim kupiłem te całe Animal Crossing, grałem w Zelde BOTW miałem 15 godzin, jak się nudziła to odpalałem Mario Kart i się online #!$%@? i bawiłem jednocześnie, mam 23 lata a znowu się czuje grając na Nintendo jakbym był dzieckiem (ja rocznik 99, normalnie jak kupiłem ta konsole to się czuje jak za dzieciaka grając całymi dniami w hity na ps2,genialna grywalność), No dobra, jak rozpocząłem zanim kupiłem..Kur**, ta gra ma PEGI 3, żadnych zaawansowanych mechanik czy coś, i nawet 1 i 2 dnia chciałem to sprzedawać bo nudy, ale dałem szanse i nie wychodzi kartridż ze switcha już tydzień. Tu ciagle jest coś do roboty, tylko cele sobie samemu trzeba wyznaczać. Cóż za przekozacka gierka, post kieruje do osób którzy się zastanawiają nad kupnem - polecam, sam myslalem ze to nie dla mnie, ale chyba aktualnie nic mi nie daje większego chillu. #nintendoswitch #switch #animalcrossing #gry
  • 10
@vulcanitu: odkąd mam switcha, to jeśli gra jest na pc, albo na switcha, to zawsze wybieram tę drugą opcję, mimo że niedawno kupiłem nową kartę graficzną, i mimo że na pc też gram na padzie (aczkolwiek nie wszystkie gry są do niego przystosowane, co jest dużym minusem). I mam zagwozdkę że skyrimem, bo mam na liście do ogrania. Raz już zrobiłem podejście, pobrałem, zainstalowałem masę modów i .. nie włączył się,
@shtanga: AC ma jedną dużą wade - te wszystkie rzeczy które się wytwarza to w zdecydowanej większości nie robią nic. Możesz sobie zrobić np. rower i tylko patrzyć na niego. Aż by sie prosiło żeby te rzeczy cos nowego wnosiły
@shtanga: awww <3 ja od miesiaca jestem dumnym posiadaczem wyspy. Gra jest urocza, chillowa, daje takie poczucie odpoczynku. Uwielbiam stardew valley, do ktorego czesto jest porownywana, a jednak to zupelnie inne gry. Stardew valley to praca xD tu sobie wchodzisz codziennie na relaksik na wyspie i stopniowo sprawiasz, ze jest ładnie () az mnie skusiles i odpaliłam
przegralamzycie - @shtanga: awww <3 ja od miesiaca jestem dumnym posiadaczem wyspy. G...

źródło: 20230815_085914

Pobierz