Wpis z mikrobloga

Ostatnio Boxdel przyznał, ze fame nie może się dogadać z Trombą odnośnie pieniędzy za jego przyszłą walkę.
No i tutaj naszło mnie pytanie na ile ludzie tak realnie wyceniliby Trombe.
Przykładowo ja bym wycenił Trombe na 50k i tutaj jedni powiedzą mało drudzy, że dużo, ale może najpierw napisze co biorę pod uwagę przy jego angażu.

Plusy:
- jest mimo wszystko osobą znaną w internecie i nie można powiedzieć, że federacja wzięła kogoś spod monopolowego jak czasami mam wrażenie, że bywa na prime czy mma vip.

Minusy:
- zero zaangażowanie w konferencje i wszelakie programy
- brak ciekawych zestawień z jego osobą
- jakieś warunki odgórne jak brak telefonów na f2f przez co nie dość, że jest nudny to nie daje żadnej możliwości na poddymienie przez widza
- aktualnie z tego co wiemy żąda wysokiego wynagrodzenia i tutaj pytanie czy bardziej by nie oddały tańsze, a ciekawsze zestawienia skoro typ
nic nie wnosi do federacji?

Neutralne przemyślenia:
- słyszałem, że za story na instagramie bierze jakieś 15k więc nie wiem czy opłacałoby mu się bić za 50k aczkolwiek walki to coś gdzie trochę odżywa bo gdyby nie one prawdopodobnie wypadłby po czasie z pamięci ludzi całkowicie, że taka osoba kiedyś cokolwiek robiła na polskim yt.
Więc poza wypłatą ma jeszcze poboczne korzyści z tego.
- tromba w zasadzie ma powoli umierające media i to, że nabił 2 miliony na instagramie to nie znaczy, że to nie umiera powolli i nie staje się kontem z pustymi obserwującymi.
- nie pójdzie zasilić konkurencji, ale czy Tromba jest postacią lubianą w fame bądź ciekawą? Nawet nie wiem czy Tromba ma jakieś grono odbiorców których mógłby przyciągnąć do fame swoją osobą jak na ten moment.
- w sumie wolałbym obejrzeć walkę pokroju np. wiewiór vs jakiś steryd wielki wyglądajacy jak Robert Burneika niż takiego Trombe a jego gaża zapewne pokryłaby ich obu. W tym pierwszym wymienionym zestawieniu moze jakies dymy by były a jak nie to mamy ciekawą walke, a w drugim dymów brak i ciekawej walki również brak. Gdybym był odosobniony w tej opinii to może bym tego nie wymieniał, ale nie dostrzegam w komentarzach tu czy na kanale fame jakiegoś zainteresowania Trombą. (podobny podpunkt był, ale tutaj dodałem więcej przemyśleń)

Podsumowując minusów jest dużo więcej niż plusów i jakoś dużo organizacja na nim nie zyska, więc czy jest to wartę jakiejś dużej kwoty? (pytanie retoryczne)

#famemma
BiednyJohny - Ostatnio Boxdel przyznał, ze fame nie może się dogadać z Trombą odnośni...

źródło: trombaa

Pobierz

Realnie ile fame powinno zapłacić Trombie za jedną walke?

  • ~50k 28.4% (300)
  • ~100k 13.0% (137)
  • ~150k 6.0% (63)
  • ~200k 5.0% (53)
  • ~250k 1.7% (18)
  • ~300k 1.5% (16)
  • ~ 400k 0.8% (8)
  • 500k + 3.1% (33)
  • Bez sensu go w ogóle angażować 40.5% (428)

Oddanych głosów: 1056

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BiednyJohny realnie w tej chwili powinni mu płacić mniej więcej tak, jak osobie w polowie karty walk. Instagrama ma dużego, ludzie go kojarzą, ale tak naprawdę mało kogo interesuje xd
  • Odpowiedz
@BiednyJohny: i pomyslec jaka ekipa bylaby potezna i kazda z tych osob bylaby wysoko wyceniania gdyby dalej byli przy Frizie i tworzyli na yt. No coz.. podjeli takie decyzje by zniknac to niech sie pogpdza, ze wiecej niz 50k nie sa teraz warci. Zwlaszcza nic nie wnoszac i nie robiąc dymow.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sonia_Zwierzynska: W profesjonalnym mma w Polsce biją się za jeszcze mniejsze pieniądze i też trzymają dietę oraz mają treningi.
Dla mnie osobiście więcej niż 50k nie jest wart za walkę jako reklama gali. Do tego można dołożyć koszty które wymieniłleś/aś czyli treningi czy dojazd. Zwyczajnie on jako persona pojedyńcza w moim mniemaniu się nie zwróci. Dojdzie kolejne stypiarskie zestawienie do tego jego walki też nie są zbyt atrakcyjnie dla oka.
  • Odpowiedz