Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #bmw #mustang

BMW 435i 15-17 czy Mustang 3.7 15-17?

Oba śliczne, oba totalnie niepraktyczne.
Całe życie jeździłem jakimiś gruzami i przed wejściem w "dorosłość" chciałbym spróbować czegoś nietypowego, bo później znów będą gruzy albo kombiaki.
Dłużej niż 2 lata nie planuję go trzymać a po tym czasie i tak będzie zamiana na wkład własny do mieszkania.

Mustang jest w miare tani w utrzymaniu ale nie wiem jak z BMW, więc chętnie coś o niej usłyszę.

P.S Nie chce meganki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
xmadesio - #samochody #motoryzacja #bmw #mustang

BMW 435i 15-17 czy Mustang 3.7 15-1...

źródło: beta vs qń

Pobierz

Który?

  • BMW 435i 62.2% (364)
  • Mustang 3.7 37.8% (221)

Oddanych głosów: 585

  • 30
  • Odpowiedz
@xmadesio jeśli chodzi o bmw- ja mam 420d 2016, więc wiadomo, trochę inny, ale jeśli chodzi o koszta to podstawowy serwis z olejem to koło chyba 6-7 stówek mi wychodziło, olej w skrzyni biegów koło 1200zl, klocki i tarcze z robota koło 2600, w następnym roku wymiana skrzyni i coś mi mówią że trochę ponad 10tys. Oczywiście wiadomo, w różnych serwisach może być różnie :)
  • Odpowiedz
@open_or_die: no bo w Polsce każdy jest rajdowcem albo #!$%@?ą. Nie ma nic pomiędzy. Kupując mocne auto jesteś zobligowany #!$%@?ć, im mocniejszej tym szybciej.
Ograniczenia i znaki to wyzwanie albo prędkość sugerowana

A później dziwne że statystyki i kulturę drogową mamy jak w jakiejś Afryce albo Rosji
  • Odpowiedz
@xmadesio: Mustang 3.7 mija się z celem, powolny, 330i Ci spuści #!$%@?, 435i to już inna liga jest, ja bym szukał 5.0 albo coś z HEMI 5.7/6.4 - dźwięk mają lepszy niż Coyote
  • Odpowiedz
oba totalnie niepraktyczne


@xmadesio: No nie wiem, sam mam od kilku lat F32 i normalnie można jechać na narty biorąc 3 osoby i cały sprzęt do środka, weekendowy wyjazd w 4 (pełnowymiarowe) osoby też jest do zrobienia na luzie. Dodatkowo w weekend można polatać na torze a auto prowadzi się świetnie prze 200+ kmh. Do tego pali mało w porównaniu z "praktycznym" SUVem o masie 2 ton z tym samym
  • Odpowiedz