Wpis z mikrobloga

#iphone

No dzień dobry.

W najbliższym czasie (pare tygodni) chce przesiasc sie na iphone14.
Mam dwa pytanka
1) czy czekac do premiery 15 i na ewentualny spadek cen 14 (co w zeszlym roku nie nastapilo)
2) gdzie najtaniej kupic iphone? gdzieniegdzie na allegro sa tansze o pareset zlotych niz w marketach typu mm czy media expert (ktore reklamuja promocyjna cene jako 4200-4300, osobiscie wolałbym wydać 500-700zl mniej) polecacie jakis sklep, co by cegły nie wysłali? :)

Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam :)
  • 6
  • Odpowiedz
@rafalinho91: jak dla mnie iphone jest zbyt skomplikowany. Za duzo gestow, a obsluga klawiatury mnie doprowadza do szalu. Dwa interfejsy przy swipe w dol, jeden po srodku drugi z rogu, nosz #!$%@?. Kolejne wysuwane z lewej i z prawej #!$%@? ani to lista aplikacji ani skroty, #!$%@? wie co to, a lista apek jeszcze gdzie indziej. Poprawianie literowek? Koszmar. Na #!$%@? to cale konto apple. Dlaczego nie mozna trzymac zdjec w
  • Odpowiedz
@rafalinho91: Apple wymyśliło, że do podstawowej linii telefonów (wersje bez pro w nazwie) dają procesory z poprzedniej serii.
Czyli jak przy premierze IP 15 kupisz IP 14, to będziesz miał już 2letni procesor, a to przekłada się na odpowiednio krótszy okres wsparcia aktualizacjami systemu.
Nie pisze że odradzam taki zakup, ale lepiej miej tego świadomość ;)
  • Odpowiedz
  • 0
Cos takiego słyszałem, pare tygodni temu pytając się gościa w sklepie i pytając czy między ip13 a 14 są jakieś różnice. Właśnie powiedział cos o procesorze. Zakładam, ze na 2-3 lata ten smarfton będzie wystarczający. A gdzie go najlepiej (najkorzystniej) kupić ?
  • Odpowiedz