Wpis z mikrobloga

Nawiązując do dzisiejszego wpisu @socucius

Wstyd mi za tzw. manosferę, tak ogólnie. #redpill zdominowany przez kołperskich dziadersów, #blackpill zdominowany przez fetyszystów murzyńskich fallusów. Jedni i drudzy walą konia do memów ukazujących kobiety, a zwłaszcza tzw. #p0lka jako głupie c00rwiska, a jednocześnie sami są ewidentnymi niedorozwojami - wystarczy popatrzeć na ich posty i komentarze.

Oczywiście bywały i są wartościowe wyjątki, ludzie 1 na 1000, którzy starali się wnieść iskrę rozumu między pillowe małpy.
(lista niekompletna, to tylko przykłady)
@EastWestEast
@Nostrian
@Niski_Manlet
@gordonq
@vympayer
@Fekalny_okuratnik
@CloudSpanner

I tych wyjątków było więcej, prawie wszyscy odeszli z tego chorego środowiska. Wolę przeglądać ich stare posty po raz n-ty, niż patrzeć na świeże wysrywy przygłupów, którzy dziś uzurpują sobie urojone prawa do blackpillu. To są podnormiki, podprzegrywy, istoty dużo gorsze od zwierząt. Jak wszystkich debili wrzucić na czarną listę, to tag #blackpill będzie praktycznie pusty.

Oczywiście przeoczą ten post albo napiszą pod nim "ok, oski" albo "nikt nie pytał" i w samozadowoleniu będą dalej klikać w kąkuter. Nie nazwę ich trollami, bo na to nie zasługują. Nie są warci wymienienia po nicku. Dobrze kogoś ztrollować, zrobić psikusa, kreatywnie zbaitować - to jest sztuka. Natomiast nasrać w miejscu publicznym - to nie jest sztuka (choć może tak twierdzą nowoczesne fajnopolaki). Ja nie jestem fajnopolakiem, nie jestem też fajnoblackpilakiem, nie rajcują mnie pały czarnoskórych mężczyzn, promowanie #!$%@? oraz zaburzonych klaunów i narcyzów.

Wartościowych mężczyzn zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
F.....a - Nawiązując do dzisiejszego wpisu @socucius

Wstyd mi za tzw. manosferę, tak...

źródło: 0 wATbQ49jziZTyhZH

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@socucius: I komu przeszkadzały fora php by przemo gdzie można było o wszystko kulturalnie zapytać, a moderatorzy trzymali towarzystwo za mordę by był poziom dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiem Ci, że ja osobiście za tą degrengoladę społeczeństwa internetowego w dużej mierze obwiniam social media i algorytmy, które za nimi stoją. Skoro najważniejsze jest to, by użytkownik spędził na socialach jak najwięcej czasu i jak najwięcej promowanych
  • Odpowiedz
@Vayloren: Zabawne jest to co piszesz mając tak WIELKIEGO człowieka na awatarze XD Jakoś przez to że tak sennym okiem patrzyłem, to myślałem że to jakiś totalny bezkontekstowy siwy pan.

Fora php by przemo były bardziej przyjazne dla poszukiwaczy informacji i bezlitosne dla nabijaczy postów o ironio.

Zastanawiam się w ogóle czy istnieje jakiekolwiek rozwiązanie tych problemów. Czy jakakolwiek edukacja ma rację bytu? Tacy ludzie jak my nie mamy środków na
  • Odpowiedz
@Feniks_Alfa: tez denerwują mnie idioci i to ze oni są najgłośniejsi i przekonani dodatkowo o swojej nieomylności natomiast to co proponujesz to lewicowe cancel culture którym się brzydzę i nienawidzę. Powinnismy opisywać problemy i proponować i dyskutować rozwiązania. Zabranianie wypowiedzi czy cenzura to krok wstecz
  • Odpowiedz
@socucius:

jeśli mówimy o tych samych humanoidach to przecież oni założyli sowiecką ojczyznę


Ahh, chyba że mówimy w tym kontekście to tak - niby Rosja a jak blisko ma do USA ( ͡° ͜ʖ ͡°) i pewnego długonosego plemienia, które przez długi czas lubiło przypiec dzieci ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sig_mar:

Zależy na czym komu zależy - jak tworzenia sobie wzajemnego kółka adoracji to tak, jak na wiedzy i śledzeniu tego jak ludzie aktualnie myślą/ w jakich kierunkach mentalnie podążają to niezbyt. Takie stawianie murów zajeżdża mi jakimś sekciarstwem i robieniem z siebie płatka śniegu.


Nie to miałem na myśli. Bardziej - jeżeli chcesz coś zrobić, to trzeba to robić z ludźmi czynu. I analogicznie - jak chcesz dobrej dyskusji, to
  • Odpowiedz
@Vayloren:

I mając prawie 30 lat stwierdzam w sumie, że życie to jest mieszanką wszystkich pilli. Bo kazdy pill ma trochę prawdy, ale też trochę #!$%@? w sobie.


To racja.

@typowyWykopekMizogin

tez denerwują mnie idioci i to ze oni są najgłośniejsi i przekonani dodatkowo o swojej nieomylności natomiast to co proponujesz to lewicowe cancel culture którym się brzydzę i nienawidzę.


Nie, nie cancelować. Ale tak jak już wyżej było wspomiane -
  • Odpowiedz
@socucius: @RyouNarushima No właśnie widzę i obserwuję to od lat i mam podobne zdanie do Was. Po prostu myślałem, że to tylko ja jestem szurem, albo, że jest jakaś znikoma ilość osób, która to dostrzega, a tu się okazuje, że to jednak temat bardzo powszedni. Z mojego punktu widzenia, patrząc po zachodzie, powiedziałbym, że i tak na końcu łańcucha stoją żymianie :P

Za to skąd się - moim zdaniem - wziął
  • Odpowiedz
@thus: Mogło tak własnie byc z tym. O growersach/showersach też kiedyś czytałem i ta teoria z ta obserwacja jest bardzo mozliwa. Z tym, że ktoś to chyba musiał zauważyć i pociągnął znacznie dalej. Mit przekształcił w totalna machine propagandowa.

@Feniks_Alfa: To co, trzeba powołać forum by przemo z nieco bardziej restrykcyjnymi zasadami? Bo discord to raz spyware, a 2 nie jest tak naprawde prawdziwym forum. Niby ma te swoje mechaniki
socucius - @thus: Mogło tak własnie byc z tym. O growersach/showersach też kiedyś czy...

źródło: fcd2e12a-47b3-4207-a67b-2c12e9caa5a2_text

Pobierz
  • Odpowiedz
@thus: Bardzo ciekawy wpis, wiele wyjaśnia. Szanuję za pracę u podstaw, przywraca to wiarę w ludzi.

@socucius

To co, trzeba powołać forum by przemo z nieco bardziej restrykcyjnymi zasadami? Bo discord to raz spyware, a 2 nie jest tak naprawde prawdziwym forum. Niby ma te swoje mechaniki a'la forum, ale jest to wybrakowane


To dużo roboty z administrowaniem i organizacją tego. Ale jakby ktoś miał zacięcie to czemu nie? Nie ma
  • Odpowiedz
@Feniks_Alfa: @socucius Ja kiedyś prowadziłem forum. Tylko nie na "by Przemo" a SFM (Smart Forums Machine czy jakoś tak). W każdym razie nie jest to trudne (aż tak). Instaluje się zupełnie podobnie jak Wordpress itd. Jakbyście stawiali, a ja spełniałbym wymogi, to bardzo proszę o zaproszenie ;)
  • Odpowiedz
@Feniks_Alfa: Większość chłopaków z manosfery uczestniczy w jej życiu kiedy jest na etapie gniewu na rzeczywistość. Kiedy następuje etap negocjacji, akceptacji zaczynają z niej znikać. Jeśli ktoś całymi latami pozostaje na etapie gniewu, to jest wielce prawdopodobne, że to nie rynek matrymonialny jest problemem ale on sam i jakieś niedotykające kobiet problemy ekonomiczne i psychiczne.

Z drugiej strony to właśnie ci pozostający wiecznie wnerwieni goście wywrócą stolik, a nie my jacy
  • Odpowiedz
@thus: Trzeba dobrze przemyśleć jaki miałby być cel, kształt i wydźwięk takiego przedsięwzięcia, no i zebrać mocną drużynę. Zobaczymy, czy coś się wyklaruje. Możesz mnie dodać na discordzie (@feniksgigachad) żeby nie stracić kontaktu.

@Nostrian Z drugiej strony jest powiedzonko "bój się gniewu spokojnego człowieka". Kompletnie nie widzę manosferowych coperów, coomerów i boomerów wywracających jakikolwiek stolik, chyba że we własnym domu po pijaku. Ciągły #!$%@? to przekierowanie energii na... ciągły #!$%@?. Wieczne
  • Odpowiedz