Wpis z mikrobloga

Nie widzę nic dziwnego w tym że polki wolą obcokrajowców którzy w dużej mierze reprezentują wysoki poziom oraz klase w przeciwieństwie do p0laków robaków. Żadna szanująca się kobieta nie chce kopulować z przegrywem, zakolakiem z nadwagą/otyłością który na dodatek nie śmierdzi groszem. W naturze wszystkie osobniki płci żeńskiej chcą tylko młodych, płodnych silnych samców i jeżeli w dużej mierze obcokrajowcy w przeciwieństwie do polaków , robią wszystko żeby o siebie dbać oraz dbać o swoje zdrowie i sylwetke to nie ma co się dziwić że kobiety wolą takich, to nie wina #p0lki i #rozowepaski tylko wina #p0lak oraz #przegryw że nie robią nic żeby w jakimś stopniu być takim silnym, zdrowym, płodnym samcem
#przegryw
Pobierz MecenasMarcinNajman - Nie widzę nic dziwnego w tym że polki wolą obcokrajowców którzy...
źródło: jak-prawidlowo-zagadac-do-polki_2023-01-14_02-52-09
  • 21
@Musze_wygrac_zycie: Nie utożsamiam się z osobami, o których zapewne piszesz i nie obserwuję tagu tylko przeglądam Mikroblog. Byłem już w kilku relacjach romantycznych i moje byłe były znacznie ładniejsze niż dziewczyny na zdjęciach. Te u góry moim zdaniem są dość utyte i mieszczą się w 3-4/10 a ta babeczka z dolnego zdjęcia ma na oko 35 lat czyli z 7/10 dałbym jej w mojej skali max 5/10 no bo jest po
@Glimpse0fTheFuture: nie rozumiesz że ty sobie możesz postawić nawet 1000 wymagań kobiecie ale koniec końców to ona ma milion opcji w tym jakiegoś cucka zakochanego od czasów szkolnych , który weźmie ja nawet z 5 dzieci i utrzyma
@Glimpse0fTheFuture: sama znam laski które mają dzieci są po rozwodach a porządne kawalery trzaskaja pięściami w drzwi i okna
Oczywiście stawiaj sobie wymagania ale ona może co najwyżej się z tego osmiac i wybrać 5razy lepszego od siebie , tylko na wasze szczęście nie każda jest tego świadoma
@Glimpse0fTheFuture: ty byś chciał równouprawnienia natomiast ja z rynku matrymonialnego widzę że kobieta się nie musi godzić na żadne twoje wymagania bo mają wianuszek chętnych facetów którzy im wszystko kupią i dadzą gwiazdkę z z nieba za to że tylko są
Ty nie masz natury typowego faceta który się opiekuje kobieta ale większość lub znaczną część taką jest
@Linnior88: Tylko, że te kobiety mają więcej szacunku do gówna na trawniku niż do naiwniaków, którzy sponsorują wszystko kobietom za to, że ,,są".

Każdy powinien się sam sobą zaopiekować. Kobiecie po 40 umrze naiwniak, a ona bez zawodu, kwalifikacji, pracy. Jak ona sobie poradzi?
@Glimpse0fTheFuture: i zanim powiesz 'ja bym takiej w życiu nie chciał ' i tu cię zaskoczę ja zawsze byłam ambitna samowystarczalna ale jak szłam z takimi gold digger znajomymi na imprezę to one ściągały na siebie całą uwagę facetów ja byłam niewidzialna , one miały kogo chciały na mnie nikt nie zwraca uwagi , facetów kręcą gold diggery mimo że się możecie zapierać każda ręką i stopa
Samowystarczalne kobiety są nudne