Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska: eh, zapomniałem, o tym ¯\(ツ)/¯
A widzę, że chodzi o tę dyskusję, gdzie na końcu jest usunięty mój komentarz, którego treści nie pamiętam, ale z pewnością nie było nic obrażającego wobec użytkownika, a co najwyżej wobec działąń propagandowych Konfederussji:
https://wykop.pl/link/7183609/odnalazl-mame-po-ponad-20-latach-w-bezimiennym-grobie-to-byl-poczatek-tajemnic/komentarz/118240971/straszne-lanie-wody-nie-da-sie-tego-czytac-chyba-ze-ktos-lubi-czytac-dla-przyjemnosci-wtedy-to-dla-niego-lektura#118240971

Tutaj mam usunięty za atakowanie osób, bo wstawiłem link do artykułu gdzie 19 letni Polak zbiorowo z innymi zgwałcił 15 latkę w Niemczech (jest link w powiązanych w znalezisku). I
O, i widzę, że #moderacja odrzuciła wszystkie zgłoszone naruszenia przez użytkownika z pierwszego linku, który atakował mnie. Czyli co, jak troll antyukraiński atakuje innych to jest okey, a jak skrytykuje się jego propagandę i ataki osobiste, to już jest naruszenie.
Ile bierzecie kopiejek od Ruskich i Konfederussji?
@neeet: przecież ani ty, ani ten bladźman z kontem założonym po rozpoczęciu wojny nie potraficie wskazkać jednego przykładu mojego kibicowania ruskim, przestańcie sobie chuchać pod nosy to wam nie będzie #!$%@?ć onucą XD

a tego bana dostałem za dyskusję o badaniach DNA dzieci i nazwanie "kur***skami" kobiet, które niezgodnie z prawdą wmawiają swym partnerom, że to oni są ojcami ich dzieciaków, to jakaś antyukraińska propaganda jest? XD