Wpis z mikrobloga

#!$%@? warte jest takie życie, pisałem tu na tagu w wieku 16 lat w technikum będąc zakochanym w dziewczynie która mnie odrzuciła, potem mnie wystalkowali i wrzucali jej zdjęcia, też tu na tagu. Piłem wtedy wódkę jak zjeb, teraz też piję. Miałem problemy ze zdaniem z klasy do klasy przez to, piłem dalej. Teraz też piję. Nie mam pracy, siedzę obrzezany bezsensu, bo w sumie gówno mi to daję. Codziennie myślę o linie ale boję się to zrobić, wegetuję choć nie chcę wegetować. Wszystko sprowadza się do gówna i bezsensowności. Jedyne co pozostaję to dalsze użalanie się nad sobą i wegetacja. Wyjechałem do Niemiec w poszukiwaniu szczęścia i życie zaoferowało mi ogromnego fallusa w odbytnice. Nic dla mnie nie ma. Dla mnie jest tylko cierpienie, gehenna i całe #!$%@?ństwo tego świata. A napisałem to tylko dlatego że wykop to mój swego rodzaju pamiętnik, mimo że kiedyś się przywiązywałem do chłopaków z tagu, to teraz już nie potrafię. Choćbym chciał. Kiedyś się przywiązałem do wielu osób i widzę że wychodzą na prostą. Przynajmniej jedna osoba. Ja stoję w miejscu a nawet się cofam. #!$%@? ze mną.
#przegryw
Pobierz Smiecior - #!$%@? warte jest takie życie, pisałem tu na tagu w wieku 16 lat w technik...
źródło: 9fc24d3fce9206696389ae76c158d59eb4c2221bf3d22c8bd2b8f9123232c771
  • 7