Wpis z mikrobloga

Cześć rolkowi wymiatacze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rolki

Chcę zrobić żonie prezent i jako, że jeździ na rolkach firmy Rollerblade które mają już z 17 lat (co dziwne nic się z nimi nie dzieje jeżdżą bardzo dobrze), to powiedziałem jej, żeby sobie wybrała jakieś nowe q ramach prezentu urodzinowego :) Była dziś w sklepie stacjonarnym i sprzedawca polecił jej coś takiego: https://bladeville.pl/rollerblade-macroblade-90-w-szaro-rozowe.html?gad=1&gclid=EAIaIQobChMIkbqjsq3UgAMVZ4VoCR08kgAYEAQYCCABEgLGifD_BwE

Czytałem poradnik na tagu i nie ma tam nic o tym modelu, więc moje pytanie: czy to dobry wybór? Bo cena jest już spora :)

Dzięki za jakiekolwiek konstruktywne porady!
  • 2
@Frwrd05: Bardzo dobre rolki. Wiele zależy też od tego gdzie i jak jeździ. Jeśli zamierza jeździć bardziej po mieście, czasem gdzieś skręcić mocniej czy nawet skoczyć to lepiej byłoby wybrać coś w twardej skorupie. Jeśli jednak jeździ głównie fitnessowo, śmigając po ścieżkach rowerowych, bulwarach i nabijając kilometry to Macroblade są bardzo dobrymi rolkami. Dłuższa szyna, koła 90mm, więc miło bedzie się jechało szybko po prostych ścieżkach, niekoniecznie do szybkiego skręcania. Możecie