Wpis z mikrobloga

@Dentka7: na razie nikt niczego nie wymusza, bo i tak nie mają realnego wpływu na wyniki głosowań, a PR-owo dobrze to wygląda.
Jest jedna rzecz, która stanowczo mnie od nich odrzuca: to zamordyści i #!$%@?ńcy. Na pewno nigdy więcej na nich nie zagłosuję, a zdarzało mi się w przeszłości.
to zamordyści i #!$%@?ńcy.


@Jaadammm: To bardzo ciekawe, ze piszesz takie rzeczy, mimo ze wczesniej piszesz:

A dokładniej: tylko jej część


Wiec albo stosujesz wybiórczo swoja logikę, albo po prostu manipulujesz dla zasady.

Ja np. idąc tym tropem i logiką mogę powiedzieć, że nie glosuje na PO i PiS dlatego ze to zamordysci i #!$%@?.
To z reszta prawda :)
@Dentka7: A co ma kwestia 500+ do światopoglądu? Te zbiory są właściwie rozłączne. Jak wyobrażasz sobie istnienie jakiejkolwiek koalicji, gdzie jej członkowie nie są jednomyślni w żadnej kwestii? Z resztą, mam wrażenie, że to właśnie kwestie obyczajowe są wspólnym mianownikiem poszczególnych członów konfy. Wystarczy spojrzeć gdzie głosowali jednomyślnie z PiS.
A co ma kwestia 500+ do światopoglądu?


@Jaadammm: Nijak

Jak wyobrażasz sobie istnienie jakiejkolwiek koalicji, gdzie jej członkowie nie są jednomyślni w żadnej kwestii?


Konfederacja taka koalicją jest. Wypracowali swoja wspólna ofertę polityczną. W calej reszcie maja dowolnosc. Ja wlasnie glosuje na ich wspolny program.

Z resztą, mam wrażenie, że to właśnie kwestie obyczajowe są wspólnym mianownikiem poszczególnych członów konfy.


Masz złe wrażenie, ich wspólne kwestie to ich program poityczny.

Wystarczy
@Dentka7: to zdecyduj się

Jak wyobrażasz sobie istnienie jakiejkolwiek koalicji, gdzie jej członkowie nie są jednomyślni w żadnej kwestii?


Konfederacja taka koalicją jest.


Czy:

Masz złe wrażenie, ich wspólne kwestie to ich program poityczny.
@JacquesSpermiage: I co myślisz ze Konfa nie będzie się układać z pisem? XD wejdą w koalicje i będą krakać tak samo albo zrobią fasadę ze nie a nagle żonki sobie pałacyki pobuduja i znajda full time prace w zarządach Orlenu. Rob screeny
to zdecyduj się


@Jaadammm: No przecież napisałem: Konfederacja jest taka koalicja.
Wypracowali swoja wspólna ofertę polityczną, w której maja zgodność - jest to ich program.
W calej reszcie maja dowolność - mogą być niezgodni.
@Dentka7: przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem, a potem co napisałeś Ty. Są dwie opcje: albo nie istnieje nic w czym wszyscy byliby zgodni, albo jest coś (program polityczny) w czym zgodni są. Te dwie opcje nie mogą wystąpić jednocześnie.
Trzecią opcję (pełna zgodność) już wykluczyliśmy.
xd to teraz słucham, którą partią można oderwać pizz od władzy za wszelką cenę?

Jak powiesz, że "jakąkolwiek" to zapraszam do konfy albo innego NSDAP.


@tellet: praktycznie każdą która nie jest pisem ani konfą, a największy konflikt maja chyba z tuskiem skoro łamali konstytucję żeby wprowadzić ustawę która go uwali. już z resztą lepiej nie głosować niż oddać głos na pis lub konfe
przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem, a potem co napisałeś Ty.


@Jaadammm: Proszę Cie o to samo, przeczytaj co napisales Ty i co napisalem ja. To co napisalem ja jest odpowiedzią na Twój wpis.

Są dwie opcje: albo nie istnieje nic w czym wszyscy byliby zgodni, albo jest coś (program polityczny) w czym zgodni są. Te dwie opcje nie mogą wystąpić jednocześnie.


Nawet nie wiem jak mam odpisac na to zdanie,
@tangofoxtrot: xd i wybrać ryżego wała, który jedyne co potrafił zrobić, to nic?
8 lat mieli, nic nie zrobili, nawet głupiego vat nie potrafili ściągnąć, ale łysy vincent mówił, że zaciskamy pasa, zaś bycie "zieloną wyspą" nie oznaczało zupełnie nic. Ciągłe zapatrzenie w niemcy, jakby byli naszymi wybawicielami, że o tym co odwalali w czasie pandemii, nie wspomnę, żeby już nie kopać leżącego...
@Dentka7: mordo, chodzi mi jedynie o to, że zarzucasz mi brak logiki w dwóch zdaniach, gdzie nie ma między nimi żadnej sprzeczności.
Następnie sam w jednym komentarzu piszesz po sobie 2 zdania sprzeczne ze sobą.

Jak wyobrażasz sobie istnienie jakiejkolwiek koalicji, gdzie jej członkowie nie są jednomyślni w żadnej kwestii?


Konfederacja taka koalicją jest. Wypracowali swoja wspólna ofertę polityczną. W calej reszcie maja dowolnosc. Ja wlasnie glosuje na ich wspolny program.
@Jaadammm: Chyba rozumiem o co Ci chodzi. Czepiasz sie konkretnie zdania, z naciskiem na słowo żadnej.

"gdzie jej członkowie nie są jednomyślni w żadnej kwestii".


No to nie, Konfederacja nie jest taka koalicja. Konfederacja jest jednomyslna w kwestiach które zawarła w swoim programie.

Myslalem, ze o czyms sensowniejszym rozmawiamy. A to jakies czepianie za słowka.
ale to nie ja zacząłem...


@Jaadammm: Ja jedynie zarzucam brak logiki w kontekscie zdania, że "tylko część Konfederacji" jest za czyms / przeciwko czemus.

To dosyc oczywiste. Po przeczytaniu programu politycznego nawet nie ma co prowadzic takiej dyskusji, bo w programie Konfederacji jest jasno okreslone w jakich obszarach mowia jednym glosem. Ponadto w programie Konfy nie ma tematow swiatopogladowych (czyt. Konfederacja nie jest zamordystyczna, jej poszczegolni, indywidualni czlonkowie mogą byc) i
Ja jedynie zarzucam brak logiki w kontekscie zdania, że "tylko część Konfederacji" jest za czyms / przeciwko czemus.


@Dentka7: a ja wykazałem, że sprzeczności nie ma, lecz nie przeczytałeś tego ze zrozumieniem i dyskusja potoczyła się tak, jak widać wyżej...

Co do reszty: brak kwestii światopoglądowych w programie partii wcale nie znaczy, że partia się tym nie interesuje, ani nie będzie zajmować. A wypowiedzi poszczególnych jej członków, a także sposób w
Co do reszty: brak kwestii światopoglądowych w programie partii wcale nie znaczy, że partia się tym nie interesuje, ani nie będzie zajmować.


@Jaadammm: Na pewno bedzie sie tym zajmowac, ale nie mowi w tych obszarach jednym glosem. Głosowanie na Konfederacje pod tym wzgledem to jak glosowanie na kazdą z partii po trochu.

Konfederacja to partia złożona z osób o mocno konserwatywnych poglądach, fanatyków religijnych, powiązanych między innymi z takimi organizacjami jak