Wpis z mikrobloga

Radze uwazac na tych smieci z zen.com, zrobilem sobie doladowanie poprzez krypto na kilka tysiecy euro, krypto do nich doszlo ale odrzucili doladowanie.
Pieniedzy na koncie nie ma, zwrotu na portfel tez nie mam, chociaz 3 dni temu im wyslalem adres gdzie maja zwrocic. Dzis dostalem zwrot na 100e :))) zapytalem sie na czacie, czy sobie zartuja, czy przywlaszczyli pieniadze i czy ich #!$%@?? To gosc z supportu wyszedl z czatu z powodu "wulgaryzmow"
#zen #fintech
  • 9
  • Odpowiedz
@bb-8: No ciekawe ja mam telefon z 2016 wlasnie i mi nie pojdzie. Takze dla mnie sa zalosni i tyle. Jakos Binance, BitBay, Zonda, PayPal i wiele innych finansowych aplikacji nie ma problemow ze starsza kompabitylnoscia a oni sa jedyni. Mam problem bo nie wiem jak im wystawic najgorsza ocene cos poblokowane maja chyba.
  • Odpowiedz
No ciekawe ja mam telefon z 2016 wlasnie i mi nie pojdzie.


@pieczony_szczur_z_ogniska: wersja androida ma znaczenie tylko i wylacznie

Jakos Binance, BitBay, Zonda, PayPal i wiele innych finansowych aplikacji nie ma problemow ze starsza kompabitylnoscia


@pieczony_szczur_z_ogniska: jesteś pewien? przykład millenium dla klientów prywatnych, android 5.0 minimum, dla firm 7.0. mbank i ing podobnie. To nie jest "wymysł firm" po prostu dostosowanie aplikacji do wszystkich urzadzeń na rynku
  • Odpowiedz